Skocz do zawartości

Wiza F-1 A Zmiana Terminu Rozpoczęcia Kursu


oka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałam wzię F-1 na kurs ang, obecnie czekam na paszport. Kurs rozpoczyna się zaraz na początku grudnia jednak z przyczyn osobistych chciałabym zmienić termin kursu na późniejszy. Czy ktoś się orientuje jak wygląda cała procedura związana ze zmianą daty rozpoczęcia kursu? Czytałam gdzieś ze muszę sie w takim przypadku ubiegać o nowe I-20 ze szkoły z nowym terminem kursu. Moje obecne I-20 zabrano mi w konsulacie (bedzie ono do odebrania razem z moim paszportem). Wiem ze to I-20 musze miec ze sobą na lotnisku. Czy w takim przypadku mogę miec ze soba to stare i nowe I-20 ze szkoły ? Czy muszę to zgłaszac w ambasadzie i czy mogę miec jakies problemy na lotnisku związane ze zmianą terminu kursu?

Będę wdzięczna za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że NIE WIEM jak to jest. Ale nie zdziwiłbym się jeśli trzeba na nowo wizę wyrobić i może nawet na nowo opłacić SEVIS, jeśli w tej bazie są daty kursu. Może i bez sensu ale jak się takie sprawy załatwia to trzeba być zdecydowanym a nie wyrobić papiery a potem sobie daty zmieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...