Skocz do zawartości

Czy Wpuszczą Jak W Ds-160 Bylo Inne Miasto A Ląduje W Innym?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czyba nie powinno byc problemu jeśli we wniosku DS-160 wpisałem planowany pobyt -konkretny hotel w NY ,a ląduję np.w Miami?

Chyba nie ma to powiązania,prawda? zawsze mogę zmienić plany związane z pobytem i na lotnisku nie powinni mieć pretensji,że ląduje gdzie indziej( czy mają w ogóle wgląd do jakiś danych z DS-160)?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cos robisz nielegalnego z tym zwiazane?wrazie pytan powiesz dlaczego tak lecisz i tyle :)

Nie jest problemem miec wglad w ds 160 ..

Nie,absolutnie nic nielegalnego. Tylko pierwotny plan tj NY+Boston zamienimy prawdopodobnie na San Francisco+LA+Las Vegas.

Moge być problemy? W DS-160 był podany hotel w NY,jako miejsce planowanego pobytu(ktoś kto może potwierdzić toższamość w USA)

Jeśli może to być powodem zawrócenia na lotnisku w San Francisco to wolę nie ryzykować.

Dajce znać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz rozmowe masz z urzednikiem i On mowi co :)

wiec mozemy cos doradzac,odradzac ale to urzednik wydaje zgode

I teraz wiekszosc osob nie ma nic na granicy ale to nie 100 % ;)

Rozmowa jest najważsza :)

Boje się sytuacji jedynie,że urzednik wykonuje telefon do hotelu z wniosku DS-160, który nie może potwierdzic mojej tożsamosci i wtedy mogą zacząć się problemy,oczywiście gdybam tylko...wiemy chyba,że w DS-160 często podaje się "instutucję mogącą potwierdzić Twoją tożsamość" hotel do którego się prawdopodobnie pojedzie...albo nie,jak w moim przypadku po pplany podróży uległy zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Nie popadaj Kolego w skrajności.

Mogłeś zmienić plany? Mogłeś , masz do tego święte prawo.

Mogłeś zmienić termin? Mogłeś , lecisz kiedy chcesz.

Ja będę miał tą samą sytuację.

Lecę nie na 17 a 26 dni.

Hotel też inny bo w innym mieście.

To są Twoje pieniądze i czas i Ty nimi dysponujesz.

Ja mam zamiar powiedzieć , oczywiście zgodnie z prawdą że mam dłuższy urlop oraz znalazłem atrakcyjniejsze miejsce wypoczynku.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...