Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno (bo nigdy nie masz tej pewności do końca) lepiej wziąć ślub 2-3 miesiące po wjeździe do USA na wizie turystycznej, nie od razu bo to bezsensu. Ja to wszystko rozumiem, że urzędnicy są różni i różnie może być.

Miss.home wiem że wiza to tylko "wklejka" w paszporcie a najważniejsze będzie na lotnisku w USA i trzeba liczyć się z odmową. Załatwiając to wszystko, bierzemy różne możliwości i nie zawsze może pójść tak jak się wcześniej zaplanowało.

Co radziłybyście zrobić, żeby było dobrze? :)

Zeby bylo dobrze to polecam K1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Podobno (bo nigdy nie masz tej pewności do końca) lepiej wziąć ślub 2-3 miesiące po wjeździe do USA na wizie turystycznej, nie od razu bo to bezsensu. Ja to wszystko rozumiem, że urzędnicy są różni i różnie może być.

Miss.home wiem że wiza to tylko "wklejka" w paszporcie a najważniejsze będzie na lotnisku w USA i trzeba liczyć się z odmową. Załatwiając to wszystko, bierzemy różne możliwości i nie zawsze może pójść tak jak się wcześniej zaplanowało.

Co radziłybyście zrobić, żeby było dobrze? :)

Wiza narzeczeńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.visajourney.com/timeline/stats.php?cfl=

tyle trwa ...

K1 to jest wiza nieimigracyjna, nie pozwala zatem uzyskać zielonej karty, umożliwia wjazd na teren USA w celu zawarcia związku małżeńskiego


Ok dziekuje za rady :-) czy mozecie mi jeszcze powiedziec jak dlugo trwa zalatwienie zielonej karty przez k1 gdyz w internecie duzo rozbieznych informacji na ten temat ?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.visajourney.com/timeline/stats.php?cfl=

tyle trwa ...

K1 to jest wiza nieimigracyjna, nie pozwala zatem uzyskać zielonej karty, umożliwia wjazd na teren USA w celu zawarcia związku małżeńskiego

Nie pozwala uzyskać zielonej karty?

A związek małżeński i złożenie dokumentów o AOS czym skutkuje? Zieloną kartą.

Sam wjazd do USA oczywiście niczym nie skutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...