Skocz do zawartości

Zamiana Zielonej Karty Na Wizę Turystyczną


morten

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

lubię ten moment kiedy proste umysły zaczynają myśleć, pierwszą reakcją jest zawsze negacja co daje mi satysfakcję słuszności przekonań, w każdej prymitywnej kulturze najpierw się neguje i wyśmiewa bo to daje czas na konfrontację ze zmianą postrzegania rzeczywistości i akceptacją w nowej świadomości, ukrzyżowaliście Jezusa przez strach, przed nowym, róbcie tak dalej McDonaldsy :D

lewicowe przepisy??? chyba nie rozumiesz pojęcia lewicy...:)

banda hejterów, usa.info, raczej usa. gowno, nie dziwię się że stany mi nie przypadły do gustu skoro takie ćwoki interesują się tym tematem :D jedźcie tam wszyscy i nie wracajcie, może w polsce się trochę wyludni od debilizmu...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuję: Amerykański rząd i system przestał mi się podobać kiedy wyszło na jaw że sam zaatakował swój naród (WTC) plus dalsze tego następstwa (kłamstwa i manipulacje) chociaż PO nie jest lepsze (Smoleńsk) :)/>

No to już wszystko jasne, z kim mamy do czynienia... Może jednak wyjedź do USA - myślę, że z większością starej, polskiej emigracji żyłoby Ci się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...