Skocz do zawartości

Us Benefits - Ktore Mozna, A Ktore Przeszkodza W Otrzymaniu Obywatelstwa?


primrose1321

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jeżeli ja kwalifikuję się do medicaid to mogę ja przyjąc? Ostatnio w szpitalu powiedziano mi że się kwalifikuje i Pani zapytała dlaczego nie korzystam ja stwierdziłam że nie moge bo jestem imigrantką. Wywnioskowałam to z dokumentów gdzie zobowiązuje sie do nie pobierania żadnych swiadczeń rządowych bo to Jesse ma mi zapewnić wszystko no i nawet na interview Pani o to pytała czy korzystam z czegoś. Chodzi mi głównie o to bo ubezpieczenia dla nas to 1200 miesięcznie....>.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja bede sie ubiegala o Medi -Cal. Wczoraj bylam w Community Health Center - jest to "przychodnia" dla biedniejszych. Wszystkiego mozna dowiedzic sie, poniewaz pracuja tam social workers. Moim zdaniem, jezeli prawo wymaga, abym byla ubezpieczona, musze skorzystac na razie z tej opcji.

A co stoi na przeszkodzie wykupienia ubezpieczenia z Obamacare ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przeszłam się na wizyte cotygodniowa do lekarza i chciałam ubiegac sie o medicaid no i Pani nadzorująca powiedziała ze na Alasce jest prawo takie że ja jako posiadacz zielonej karty moge tylko po 5 latach ubiegac sie o jakie kolwiek swiadczenia.....że tutaj akurat obowiązuje prawo stanowe, że ona tak była szkolona...niemniej jednak wypełniłam dokumenty i przejdą przez system moze sie uda jak to ona określiła.


To, ze nie jest za darmo ;)

A to nie jeste tak ze jeżeli nie jestes super uboga to i tak płacisz za medicaid, medical itd? tylko płacisz mniej niż za normalne ubezpieczenie dokładnie tak jak w obamacare...niektórzy mają za darmo inni płacą ale niewiele...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...