Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 miesiące później...

drodzy forumowicze! kompletuje wlasnie swoja dokumentacje AOS i mam pytanie. Jak wiemy wymagane jest pare dokumentow - wczesniejsze NOA2, odpis aktu urodzenia z tlumaczeniem, itd. Czy skladamy oryginaly? Czy zwykle kserokopie?

Wybaczcie banalnosc mojego pytania, ale dostalam oferte pracy po nowym roku i nie chce popelnic jakiegos bledu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pogubiłam. Po ślubie muszę wyłać form-I485 tak czy coś jeszcze? Na jakie nazwisko? Dziś byliśmy o SSN i był problem z nazwiskiem bo paszport i I-94 na poprzednie teraz po ślubie inne, ktoś tu pisał o tym. A do tego muszę pilnować imion bo mi piszą Monica albo Darota - moje drugie. Do tego dołączyć dokumenty jak certyfikat urodzenia, małżeństwa itd opłacić oczywiście. Czytałam tu, że o pozwolenie o pracę też trzeba coś wysłać? Szanowny małżonek ma wolne do końca tygodnia więc chcemy to max wykorzystać. Roelka ty nie zmieniałaś dokumentów z tego co pamiętam nie było problemów z tą kartą pobytu? Najgorzej z opłatą bo za każdą 985$ moja i córki bo za tego małego jedynie 635$ czyli o wakacjach w Polsce mogę zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.visajourney.com/content/k1k3aos

Tu masz wszystko krok po kroku. Dokumenty oznaczone jako optional tez. Jest to twoje pozwolenie o prace i podroze. (EA i AP)

Tu jeszcze masz info https://www.uscis.gov/green-card/green-card-through-family/green-card-through-special-categories-family/k-nonimmigrant

Oplata to - $1,070 !!

AoS dla dziecka. Zalezy od wieku. Jesli jest ponizej 14 lat to $635.

 

Jakie nazwisko? Wpisujesz meza, chyba, ze chcesz swoje zachowac. :P Nie wiem czemu mialas problem z SSN. Ja normalnie po slubie bez problemu dostalam na nazwisko meza. Podalam im wtedy tez marriage certificate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...