Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki za info. A ja powiedziałam im że wiem że można bez zmiany nazwiska. Pani stwierdziła,że dadzą mi kartę na moje stare nazwisko, a jak zmienie w dokumentach DHS to mam przyjść to mi wymienią. Przeca paszport mam ważny jeszcze kilka lat to zmieniać tego akurat nie będę. No ale zawsze coś dygło do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalas guide, ktory zalinkowalam :P ?

 

If you are a K-1, K-2, K-3 or K-4 visa holder the I-693 instructions state that you are not required to have another medical examination as long as your Form I-485 is filed within one year of your overseas medical examination. If you are missing any shots from your overseas medical a I-693 vaccination transcription is required to be completed by seeing a Civil Surgeon to have certain portions of the I-693 completed and have the Civil Surgeon certify the form (sealing the original in an envelope and giving you a copy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam, dzięki. Tyle, że zaczełam do środka czyli 

Supporting Evidence for the Form I-485

You should submit all of the following evidence and documentation with your application:

  • Two passport-style photos
  • Form G-325A, Biographic Information
  • Copy of your government issued photo identification i tak dalej i jestem przerażona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sluchacjie dobrzy ludzie, czy wy dolaczaliscie kopie strony paszporu z wiza I dodatkowo kopie strony ze spemplem ? Chodzi mi o to, ze jak robie xero paszportu to mam od razu obie te wymagane strony. Moj maz mowi ,ze ma byc oddzielnie. Bez sensu dawac kilka tych samych kartek. Co wy zrobiliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...