Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, ilon napisał:

Lejdis, ma ktoras z was cover letter do AOS-u? :) 

Ale dlaczego tylko Lejdis ??? Co to za dyskryminacja  ;-) 

Cover letter podejzewam ze trafia prosto do niszczarki, ja napisalem jakis z glowy/dupy, moj AOS (z L-1B) trwal cale dwa i pol miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, nie chcę zakładać osobnego wątku, ale mam problem z jedną kwestią dotyczącą K1 i późniejszego AOS.

Rozumiem, że badania i szczepienia, które robimy w Polsce, są ważne przez rok?

Powiedzmy, że wyjechałabym 3-4 miesiące po otrzymaniu wizy. Czy w takim wypadku zdążę, jeśli ślub będzie szybko? Nie do końca orientuję się, jak długo to wszystko trwa, tam na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy. Teraz troche sie czeka na AOS. Powinnaś zdążyć ale to zalezy tez od stanu, od tego czy bedziesz miała Interview, RFE itp... ja bede wysylac dopiero w październiku a medical robiłam w maju jakos chyba albo początek czerwca. Tez sie dygam czy zdążę, głownie dlatego ze nie chce zeby mnie wiecej kłuli bo po ostatnim miałam niestety nopa i dwa tygodnie z głowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, margherita_s napisał:

Zdążysz. Wszystko trwa ok. 4 miesięcy, z tego co się orientuję. Ja jestem w identycznej sytuacji, jak Twoja. Wizę otrzymałam na początku czerwca, ślub w USA na początku października. Od razu po ślubie wysyłamy dokumenty o AOS.

Znaczy, na miejscu po wysłaniu papierów Aos będzie trwał około roku czasu.  Nie 4 miesiące. :P Ostatnio te Aosy trwają dłużej więc możesz zdążyć albo nie. W najgorszym wypadku po prostu wyślą ci RFE i będziesz musiała dostać wyniki nowych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...