Skocz do zawartości

Test Sprawdzający


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos co takie coś pisal moze powiedzieć jak wygląda kwestia tego testu z angielskiego? Bo zamierzam odwiedzic kilka biur(ta wiem troche poźno;p) ale czytalem ze jak nie mam certyfikatu potwierdzajacego znajomosc angielskiego to bede musial napisac test sprawdzajacy. I tu moje pytanie jak taki test wyglada? Chodzi mi o to ze dogadac sie po angielsku to sie dogadam bo mialem juz doswiadczenia z obcokrajowcami i z czasem wiekszym czasem mniejszym problemem ale sie zawsze dogadywalem tylko problemem jest moja bardzo slaba gramatyka. I tu pytanie czy ten test opiera sie glownie na gramatyce czy jak on wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej wygląda to tak, że pracownik biura pyta się Ciebie : jak sie masz, ile masz lat , co robisz, hobby etc - czyli ogólne sprawdzenie twojej swobody wypowiadania się i stopnia komunikatywności, ja żadnego testu pisemnego, gdzie sprawdzano by gramatyke nie miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dzwonilem narazie do almatura i powiedzieli ze bede mial jakiś godzinny test do napisania, Co prawda średnio udalo mi sie dowiedziec czego bedzie dotyczyl bo mowili ze codziennych sytuacji, bedzie testem wyboru i z obrazkami wiec sobie tego nie wyobrazam za bardzo;p No ale moze kazde biuro ma inny system, bede musial jeszcze w innych popytac. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że takie testy są dosyć proste. Dostaliśmy test, który rozwiązywaliśmy grupowo w trzech. Najtrudniejsze pytanie jakie pamiętam: Ile to jest dozen? Na szczęście oglądałem "Parszywą dwunastkę". Potem była krótka rozmowa. Jednak w mojej grupie na wizycie z konsulem dwie osoby się odbiły (na ok. 15-20), z uwagi na słabą znajomość angielskiego. Taki komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...