Skocz do zawartości

Prosze Pomozcie!


*Nadzieja*

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Moze ktos sie orientuje albo jest w stanie mi pomoc odnalezc osobe z ktora rozeszly nam sie drogi jakies 8 lat temu.

Mam numer ale niestety pod tym numerem jest juz ktos inny. Jedyne co znalazlam w internecie to adres ale nie jestem pewna czy to ta osoba latwiej by mi bylo skontaktowac sie przez telefon. Niestety wszystkie stony ujawniajace informacje sa platne przez karty kredytowe co jest dla mnie pewnym ryzykiem. Czy znajdzie sie jakas zyczliwa osoba ktora pomoze lub nakieruje jak znalezc numer do danej osoby, jestem juz zalamana tym szukaniem i staniem w miejscu niedlugo zacznie mi juz brakowac nadzieji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak szybka odpowiedz wlasnie przeszukalam juz chyba wszystko jedynie co znalazlam to wlasnie dane pasujace do tej osoby nazwisko adres wiek ale co dalej jak nie moge nawet napisac i nie wiem czy to ta osoba. Najgorsze jest to ze nie umiem angielskiego tzn. rozumie ale nic nie powiem bo juz zapomnialam to co znalam ;o( i jesli to nie bedzie ta osoba to jak ja sie porozumie (w razie watpliwosci z ta osoba ktorej szukam porozumiewalam sie po niemiecku)... pisalam juz sms pod numer co mam ale niestety osoba posiadajaca teraz ten nr. nie zabardzo chciala pomoc ;o(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wlasnie znalazlam adres ale co mi po adresie skoro to moze nie byc ta osoba ;o( zalezy mi na nr telefonu bo wtedy moge zadzwonic i bede wiedziala czy to ta osoba i wtedy ewentualnie bede mogla szukac dalej. Tutaj mam niestety dostep zablokowany aby zobaczyc nr. nie wiem jak maja ludzie ktorzy zyja w USA czy maja wolny dostep na tej i podobnych stronach.

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak szybka odpowiedz wlasnie przeszukalam juz chyba wszystko jedynie co znalazlam to wlasnie dane pasujace do tej osoby nazwisko adres wiek ale co dalej jak nie moge nawet napisac i nie wiem czy to ta osoba.

A dlaczego nie możesz napisać?

Jeśli to takie ważne, to napisz po niemiecku (skoro w takim języku się porozumiewaliście) lub po angielsku (podstawowe pytania nie są zbyt skomplikowane).

Ryzykujesz tylko to, że Ci nie odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wlasnie znalazlam adres ale co mi po adresie skoro to moze nie byc ta osoba ;o( zalezy mi na nr telefonu bo wtedy moge zadzwonic i bede wiedziala czy to ta osoba i wtedy ewentualnie bede mogla szukac dalej. Tutaj mam niestety dostep zablokowany aby zobaczyc nr. nie wiem jak maja ludzie ktorzy zyja w USA czy maja wolny dostep na tej i podobnych stronach.

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

White pages daje Ci tez zwykle wiek, wiec jezeli wszystko sie zgadza to szanse ze ktos inny jest sa raczej niewielkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moglabym napisac ale to znowusz czekanie w nieskonczonosc czy to ta osoba i zmarnowany czas (mysle) ktorego i tak juz sporo uplynelo....

No to tym bardziej powinnaś napisać, żeby nie tracić więcej czasu.

A w tak zwanym "międzyczasie" szukać innych sposobów kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem tylko ze ja tam nie widze numeru ani pocztowego tylko miasto i sama ulice jak chce zobaczyc to trzeba zaplacic. No i wlasnie z tym wiekiem wiem plus minus jest 3 wiec najwyzej bym wyslala do 3 ;o) tak tylko ta reszta adresu teraz ;o(

Joanna30 nie ma juz innych sposobow jak przewertowany internet dzisiaj mi przyszlo na mysl zeby poszukac pomocy na forum wlasnie.

Moze gdyby nie te bariery z platnosciami moze juz bym cos do tej pory uzyskala a tak boje sie tam w internecie placic choc grosza bym nie zalowala aby zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...