Skocz do zawartości

Kraków-Jfk-Orlando Zdążymy?


dove

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do osób, które już były na jfk i orientują się jak sytuacja wygląda z odprawą, bagażem itp..

Przylatujemy z berlina do jfk o 15.40 terminal 8 (air berlin), a następnie mamy drugi lot do orlando o 18.50 z terminala 3 (delta).

Zastanawiamy się czy zdążymy przejść odprawę i odebrać bagaże, a następnie przedostać się do 3 termina na odprawę do orlando.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

P&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak dla mnie to macie bardzo dużo czasu. Ja ostatnio po wylądowaniu na JFK stałem w bardzo długiej kolejce do urzędnika imigracyjnego ale i tak wszystko załatwiłem w ciągu 1h. Bagaż już na mnie czekał. Dlatego 3h to wystarczający czas na przesiadkę (idealny, nie za krótki i nie za długi). Na spokojnie wszystko sobie załatwicie. Do terminala 3 zabierze Was AirTrain ale to trwa kilka/kilkanaście minut. Więc bez obaw :)

p.s w Oralndo nie można się nudzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dove a nie bardzo bez obaw

wystarczy ze Air Berlin bedzie miec opoznienie i masz po planie takim

dowiedz sie w Delcie co sie stanie jak nie zdarzysz na dany lot ,co innego leciec jednym przewoznikiem lub tez w sojuszu a co innego jak Ty chcesz zrobic

tak jesli nie bedzie opoznien to wyjdzie taki plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...