Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wcale nie chcę wspominac ale może się zapytac co robiłam ,a ta opłata to w Banku Pocztowym maja jakieś specjalne blankiety bo jakos to niewyraznie pisze na necie i nie mogę się w tym połapać i ile teraz się płaci pisze ze 400 zł ale nie wiem dokładnie w Banku nie wytłumacza mi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wezmiesz ten druk do banku pocztowego na poczcie to beda wszystko wiedziec i oplata ,na dzis to jest 496 zl .

pamietaj ze nie kazda poczta ma bank pocztowy,to zobaczysz po informacji na drzwiach i okienku.

drukujesz ten blankiet 160 dol

bez tego Cie nie przyjma na poczcie

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

zapoznaj sie z tym dobrze

moze pasc takie pytanie co robilas i jak zle wypadniesz na tych odpowiedziach to wizy nie otrzymasz wiec dobrze sie przygotuj na takie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Mam zamiar wyjechać do USA w celach turystycznych, nie mam tam ani żadnej rodziny, ani znajomych. We wniosku jest pozycja Contact Person or Organization in the United States, czy mogę tam wpisac namiary na przykładowy hotel/hostel, w którym zamierzam się zatrzymać? Czy taka deklaracja jest wiążąca, tzn. w trakcie planowania wyjazdu mogę zmienić miejsce, w którym się zatrzymam? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem emerytka i chciałabym starać się o wizę turystyczną. W USA jest moja córka (nielegalnie) i moja wnuczka, która urodziła się w USA, partner córki też jest nielegalnie. Mam pytanie co mam odpowiedzieć na pytanie: czy mam rodzinę w USA i czy mogę powiedzieć, że TAK, chociaż córka jest tam nielegalnie. Czy to nie będzie stanowiło przeszkody do starania się o wizę, a rodzinie mojej córki tym nie zaszkodzę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...