Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

będę ubiegał się z żona i dzieckiem o wizę  -  czy wystarczy że wypełnię jedna kopie formularza DS-160  i zamieszczę tam ich ?

Czy dla każdego z osobna muszę wypełnić formularz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, macq napisał:

Czy dla każdego z osobna muszę wypełnić formularz ?

Tak jak pisze haneczka, wypełniasz DS160 dla każdego z osobna. Przerabiałem to właśnie ostatnio ;)

Wyprzedzę Twoje kolejne pytania :)

Opłatę za rozpatrzenie trzech wniosków wizowych robisz jedną. Czyli, 3 x 160$ płatne w pln. wg. kursu ambasady. Np. jeden przelew.

http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visafeeinfo.asp#payment  - tu masz info o należności.

Na spotkanie w ambasadzie umawiasz się razem z rodziną. Podchodzicie na rozmowę razem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w działaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypełniam wniosek DS-160 w celu umówienia się na wyrobienie wizy H-1B w konsulacie w Warszawie. Co powinienem wpisać w polu "Address where you will stay in the U.S.", jeśli jeszcze nie mam wynajętego żadnego mieszkania ani zarezerwowanego żadnego hotelu? Dopiero co otrzymałem do ręki oryginał Visa Approval.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dziku1337 napisał:

Witam.

Wypełniam wniosek DS-160 w celu umówienia się na wyrobienie wizy H-1B w konsulacie w Warszawie. Co powinienem wpisać w polu "Address where you will stay in the U.S.", jeśli jeszcze nie mam wynajętego żadnego mieszkania ani zarezerwowanego żadnego hotelu? Dopiero co otrzymałem do ręki oryginał Visa Approval.

to zrób rezerwacje i wpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, macq napisał:

@Czołg @haneczka019 dzięki za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanie  -  czy jeśli ja potrzebuje faktury dla firmy a zona i dziecko nie  -  to najlepiej rozbić to na dwa spotkanie  -  patrz dwie płatności  -  czy da się poprosić o fakturę na cześć kwoty  ?

mozesz poprosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

to zrób rezerwacje i wpisz.

Można sobie zarezerwować hotel na, powiedzmy, tydzień, i wpisać jego adres na formularzu? Na wizie h1b będę przebywał w Stanach z trzy lata, więc moje adresy zamieszkania będą się zmieniały od czasu do czasu. W dodatku, przez pierwszy tydzień, kiedy mieszkałbym w hotelu, mam zamiar wynająć jakieś mieszkanie - czy w takim wypadku nie będzie problemów z tym, że podany adres na formularzu zmieni się tak szybko? Czy ten adres jest w jakimś stopniu ważny (Będzie widniał na wizie etc.), czy też może jest on po prostu takim adresem do kontaktu "w razie czego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...