Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam uczestnikow forum.

Jestem w trakcie wypelniania wniosku i zastanawiam sie czy w dziale dot. zawodu umieszczac info, ze poza praca jestem wolontariuszka.  wiaze swoje przyszle plany z ta organizacja takze jest to wazne dla mnie, a byc moze i dla konsula.. BEde wdzieczna za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bajerka napisał:

Witam uczestnikow forum.

Jestem w trakcie wypelniania wniosku i zastanawiam sie czy w dziale dot. zawodu umieszczac info, ze poza praca jestem wolontariuszka.  wiaze swoje przyszle plany z ta organizacja takze jest to wazne dla mnie, a byc moze i dla konsula.. BEde wdzieczna za podpowiedzi.

Niby praca nie płatna a różnie może być to odebrane.  Jak wolisz to zaznacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za szybka odpowiedz, bardzo doceniam Wasza pomoc! Niestety troche sie zakrecilam w tej rubryce bo mam aktualnie 2 prace na mniejszy etat, oraz ten wolontariat, a w DS160 jest tylko miejsce na podanie jednego kontaktu. + miejsce by opisac obowiazki. Czy bedzie ok wpisac 3 prace w tym malym okienku? czy tylko wybrac 1 prace a o reszcie pomowic ewentualnie z konsulem przy spotkaniu? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam!

Jeśli wniosek ds-160 wymaga podania miasta, w którym został wydany mój paszport ("city where issued"), a w moim paszporcie widnieje tylko rubryka "Organ wydający: wojewoda kujawsko pomorski /2/", to mam wpisać "Bydgoszcz", bo to stolica województwa i siedziba wojewody?

Wpisałam "Bydgoszcz"... Zaczynam panikować, ponieważ rozmowę z konsulem już umówiłam i nie naniosę ewentualnej korekty.

Czy to przejdzie? Czy mogę dostać odmowę z powodu ewentualnego błędu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS Prześledziłam tematy za pomocą lupki. Znalazłam odpowiedzi, ale rozbieżne. Ci sami użytkownicy doradzali raz jedną, raz drugą opcję. W internecie też różnie ludzie piszą....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, florencja napisał:

Witam!

Jeśli wniosek ds-160 wymaga podania miasta, w którym został wydany mój paszport ("city where issued"), a w moim paszporcie widnieje tylko rubryka "Organ wydający: wojewoda kujawsko pomorski /2/", to mam wpisać "Bydgoszcz", bo to stolica województwa i siedziba wojewody?

Wpisałam "Bydgoszcz"... Zaczynam panikować, ponieważ rozmowę z konsulem już umówiłam i nie naniosę ewentualnej korekty.

Czy to przejdzie? Czy mogę dostać odmowę z powodu ewentualnego błędu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS Prześledziłam tematy za pomocą lupki. Znalazłam odpowiedzi, ale rozbieżne. Ci sami użytkownicy doradzali raz jedną, raz drugą opcję. W internecie też różnie ludzie piszą....

 

 

Pisz BYDGOSZCZ a na rozmowie popros zeby glosno i wyraznie przeczytal….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Pisz BYDGOSZCZ a na rozmowie popros zeby glosno i wyraznie przeczytal….

:D dobre.

Godzinę temu, cee napisał:

Taka blachostka nie wpłynie na decyzję konsula. Odbierałaś paszport w Bydgoszczy to piszesz Bydgoszcz.

No właśnie odbierałam w oddziale w Toruniu - w delegaturze, ale chyba miasto wydania to Bydgoszcz, bo wojewoda tam urzęduje?? Nie wiem już sama.

Ech... Jeśli pomyliłam tak miasta, to wciąż jest błahostka? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...