Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 miesiące później...

Wigan,

nie chcialam zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj. Czy ktos zna namiary na biuro posredniczace we Wwie ktore pomoze zlozyc aplikacje I zajmie sie strona formalna tego procesu? Wiem ze istnieje takie buiro conajmniej jedno, czy ktos zna nazwe lub telefon? Potrzebna jest pomoc osobie starszej ktora nie ma dostepu do komp a nawet jesli by miala to I tak sobie nie poradzi z tym wszystkim. Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kig napisał:

Wigan,

nie chcialam zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj. Czy ktos zna namiary na biuro posredniczace we Wwie ktore pomoze zlozyc aplikacje I zajmie sie strona formalna tego procesu? Wiem ze istnieje takie buiro conajmniej jedno, czy ktos zna nazwe lub telefon? Potrzebna jest pomoc osobie starszej ktora nie ma dostepu do komp a nawet jesli by miala to I tak sobie nie poradzi z tym wszystkim. Dzieki z gory.

Wyślę namiary na jedną z wielu firm. Wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich serdecznie :)

Zwracam się do Was z nietypową zagwostką.
Do tej pory byłem w stanach dwa razy , teraz chcę lecieć trzeci raz
. Odnośnie wyjazdów i powrotów z za wielkiej wody ne było żadnych problemów, wszystko na czas bez żadnych kłopotów. Problem polega na tym, że po drugim powrocie miałem (przez własną głupotę :( ale nie związaną ze stanami) styczność z prokuraturą i zostałem skazany z warunkowym umorzeniem sprawy. Nie widnieje w żadnym rejestrze karnym, ostatnio poszedłem po zaświadczenie o niekaralności i tam też mam białą kartę. Teraz pytanie do Was. Podczas wypełniania wniosku mam o tym incydencie wspominać ? Czy zaznaczyć opcje, że nigdy nie byłem karany ?? 

Z góry dziękuje za porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Czukundur said:

Witam wszystkich serdecznie :)

Zwracam się do Was z nietypową zagwostką.
Do tej pory byłem w stanach dwa razy , teraz chcę lecieć trzeci raz
. Odnośnie wyjazdów i powrotów z za wielkiej wody ne było żadnych problemów, wszystko na czas bez żadnych kłopotów. Problem polega na tym, że po drugim powrocie miałem (przez własną głupotę :( ale nie związaną ze stanami) styczność z prokuraturą i zostałem skazany z warunkowym umorzeniem sprawy. Nie widnieje w żadnym rejestrze karnym, ostatnio poszedłem po zaświadczenie o niekaralności i tam też mam białą kartę. Teraz pytanie do Was. Podczas wypełniania wniosku mam o tym incydencie wspominać ? Czy zaznaczyć opcje, że nigdy nie byłem karany ?? 

Z góry dziękuje za porady.

Poczytaj sobie ponizsze watki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w luty pojadę na romzmowe do Warszawy przeglądałem jak wypełnić wniosek i tutaj mam pytanie, od listopada jestem zapisany w szkole w której w ogóle nie byłem (zapisałem się ze względu na legitymacje potrzebna do pracy) i moje pytanie to czy wpisywać ta szkole ze chodzę czy odpuścić sobie i wpisać tylko prace? Legitymacja ważna do 1 kwietnia więc na rozmowę mógłbym zabrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mcpear napisał:

Wpisz tylko pracę. Szkoła jest fikcyjna jak rozumiem. Ekstremalnie żadko ale czasami się zdarza, że dzwonią potwierdzić zatrudnienie czy uczęszczanie do szkoły. Niepotrzebny byłby zonk tutaj. O legitymację nikt się nie będzie pytał

Ok tez tak zrobię, praca 4 lata w tym samym miejscu, ale niestety zlecenie.. mam nadzieje, ze sie uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...