Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

WITAM

Jestem tu nowy i chciałbym się przywitać.

Potrzebuje porady, wypełniłem aplikacje D-160, wydrukowałem potwierdzenie i teraz nie wiem co robić dalej, chodzi mi o dokonanie opłaty

jak postępować dalej, gdzieś na forum przeczytałem że trzeba czekać, dodam że aplikacje wysłałem 21.03.

Może ktoś pomoże nieuświadomionemu, z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drukujesz sobie blankiecik ze strony wyżej podanej (jak turystyczna to ten za 160 USD) idziesz z tym do oddziału banku pocztowego, podajesz dowodzik, pan/i sobie coś tam grzebie, w końcu daje Ci papier, z tym do okienka naprzeciwko do poczty (bank pocztowy i poczta to najwyraźniej co innego, przynajmniej u mnie tak było ale to dosłownie wyjście i po drugiej stronie holu było :)) podajesz świstek, płacisz, z potwierdzeniem zapłaty z powrotem do tej osoby, ona tam nadaje Ci numer i z tym numerem umawiasz się już na wizytę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie gdyż bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi, czy po wypełnieniu ds-160 tą stronę potwierdzającą wniosek z tym kodem na sam koniec mogę jakoś zapisać i wydrukować na innym komputerze ? I czy imię i nazwisko jako jedyne wpisujemy z polskimi znakami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...