Skocz do zawartości

Ubezpieczenia Od Nieszczęśliwych Wypadków


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Mam zamiar jechać na Zachodnie Wybrzeże na dwa miesiące, (jak dostanę wizę :) . Rozsądnie byłoby się ubezpieczyć, tak asekuracyjnie. Otóż, dowiadywałam sie w ubezpieczalniach i średni koszt ubezpieczenia, na taki okres, wyniosi ok. 1000 zł (na sumę ubezpieczenia ok. 200 000 zł).

Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, sugestie, gdzie najlepiej, no i najtaniej. Pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Nie, żadnych sportów ekstremalnych nie będzie, tak więc; wyłącznie pobyt turystyczny (czyli KL, NNW, OC + ASS rozszerzony).

Wszystko może się wydarzyć wiec jak już się płaci, to trzeba każdą ewentualność brać pod uwagę.

Tym bardziej, że w razie wypadku (odpukać), ubezpieczyciele wcale tak chętnie nie wypłacają, zawsze znajdą jakiś detal, który ubezpieczony pominął.

Trochę dużo kasy, więc dalej się rozglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z tego ubezpieczenia http://www.mnui.com/

Ktoś na forum pisał kiedyś o pozytywnych doświadczeniach z tą ubezpieczalnią w nagłym wypadku, więc się zdecydowałam, ale sama od siebie niewiele mogę powiedzieć, bo na szczęście nic się złego nie działo i nie musiałam sprawdzać czy rzeczywiście tak dobrze działa... Cenę można łatwo sprawdzić, klikając Get a Quote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem lukę w ubezpieczeniu amerykańskim pomiędzy zmianą pracy, to w PZU wykupiłem na miesiąc ubezpieczenia dla turystów i osób pracujących za granicą. To było około 200-250 zł. Moim zdaniem 500 na miesiąc to trochę za dużo. Leczyć tu się raczej na normalne schorzenia nie będziesz. OC raczej nie potrzebujesz chyba, że z nożem zamierzasz biegać po centrum handlowym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Wybierajac ubezpieczenie nie mozesz patrzec ile kosztuje tylko co pokryje w razie ewentualnj potrzeby. Pamietaj ze

"the devil is in the detail"

masz rację, to prawda....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...