Skocz do zawartości

Autentyczność Sklepów Internetowych


Wulkan

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka za zasada, że jak coś wygląda za dobrze to jest podejrzane. Jeden rzut oka na stronę i ja bym tam zakupów nie zrobił. Dlaczego? Bo dużo kupuję online i strona musi wyglądać dobrze, być aktualna, a największy wykrzyknik to akceptacja WU i Bank of China.

A co to ma wspólnego z USA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ci napisałem, że ja bym tam nie kupował. Nie podałbym im numeru karty, żeby uściślić. Możesz użyć WU, ale jest szansa, że nie zobaczysz pieniędzy ani butów, lub buty będą prawie jak orginał lub dostaniesz buty i wszystko będzie tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High quality copies to oznacza podróby, więc... Pewnie Ci wyślą, bo już wiesz czemu cena jest niska, ale ten topic jest off topic.

Sam miałem sytację następującą ostatnio. MSRP plecaka w USA $125, ebay ale z wysyłka z Chin $65, ebags.com $99. Jednak wybrałem ebags, bo kto wie co bym dostał z Chin. Nawet na pierwszy rzut oka mógłbym nie odróżnić. Może po roku by się rozpadł, może gorsze materiały. $34 więcej za spokojny sen - priceless. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do takich sklepów to kupowałem na dealextreme.com i nie było problemów, ale oni sprzedają szajsowatą elektronikę. Fakt też, że kartą bym nie zapłacił, tylko paypal. Na pewno ciuchów bym w takim sklepie nie kupił, bo po co? Równie dobrze można kupić tanie buty w normalnym sklepie, tylko bez loga nike...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...