Skocz do zawartości

Opłata Wizowa - Pomocy! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Już sama rozwiałam sobie wszelkie wątpliwości, więc może te wskazówki przydadzą się komuś w przyszłości.

Pieniądze zeszły z konta na drugi dzień, zadzwonił do ambasady podpytać o ten numer potwierdzający, ale powiedziano mi że w przypadku przelewów przez SOFORT liczy się tylko nr transakcji, który automatycznie zapisuje się w tytule przelewu. Wystarczy więc wydrukować sobie bankowe potwierdzenie wykonania przelewu i to wystarczy. SOFORT okazał się jednak całkiem prostym narzędziem płatności.

Czy w przypadku płatności za wizę przez SOFORT umawiać się na spotkanie można też dopiero następnego dnia po 12.00, czy to dotyczy tylko płatności przez Bank Pocztowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

Witam

Potrzebuje pomocy w sprawie druku opłaty bankowej za wize. Po sciagnieciu i otworzeniu pdf. ukazało sie wszytko na temat zabezpieczeń co wykonałam ale nic nie zadziałałao natomast teraz na stronie pokazuje mi komunikat bład formatu, na wszytskie sposoby prbuje go otworzyc ale mi nie idzie, dodam ze mam sciagniety program adobe według polecenia na stronie. Gdyby była możliwość zeby ktos mi przesłał ten druk może tak udało by mi się rozwiazac problem, mój adres martini2004@o2.pl

Chodzi o druk opłaty bankowej za wize- 160$

z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

o to adres strony na której znajduje sie na dole strony link to pobrania druku opłaty bankowej za wize

Ten plik pdf faktycxznie nie działa, proponuje Ci zapłacic online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy tam niecy wyżej w wersie:

B Służbowa/turystyczna $160 528.00 wybierasz Ilośc: 1 i już tam dalej strona Cie poprowadzi poprzez wybór banku do sfinalizowania opłaty online.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam!

Mam dokładnie ten sam problem. PDF jest po prostu zepsuty i próbowałam go odpalić na trzech różnych komputerach i chyba przez każdą możliwą przeglądarkę.

Proszę jakąś dobrą duszę o wysłanie mi formularza opłaty DS 160 na mejla.

Będę zobowiązana!

albicocca.m@gmail.com

Pozdrawiam,

MD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...