Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tylko ze teraz jestem na pierwszym roku studiow a na czwarty semestr wyjezdzam do Danii na wymiane studencka i juz jestem zakwalifikowana takze jesli nic zlego sie nie zdarzy w ciagu roku to na pewno pojade.. Myslicie ze jesli wezme ze soba oswiadczenie wydane przez uczelnie ze zakwalifikowalam sie na wymiane studencka to bedzie to dobry argument? Uczelnia raczej nie moze mi wystawic dokumentu ze na pewno pojade bo w kazdej chwili moge zrezygnowac takze oni tej pewnosci nie maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj mialam wizyte w konsulacie i dostalam wize :D najwiecej pytan dotyczylo mojej siostry ktora kilka lat temu zostala nielegalnie i w pewnym momencie zadal mi pytanie "Pani tez chce tak zostac na stale jak siostra?" :) najbardziej pomocny byl indeks (sprawdzil mi wszystkie oceny) i wlasnie to zaswiadczenie o wyjezdzie na wymiane studencka:) co do siostry powiedzialam wszystko zgodnie z prawda, ze zostala nielegalnie :) takze osoby ktore maja podobna do mnie sytuacje tez maja szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na tej samej samej zasadzie, jak rzucisz monetę, to jest 33% szansy będzie orzeł, 33% reszka i 33%, że stanie na kancie. :) Rozumiem oczywiście Twój argument, chociaż z matematycznego punktu widzenia jest fałszywy. Zgadzam się jednak z Ilyą.

nieprawda z matematycznego punktu (orzeł, reszka) to jest 50% na 50% nie miałeś tego na matmie :) ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...