Skocz do zawartości

Osoba Niepełnoletnia - Wiza


Marcin001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zwracam się do Państwa, aby uzyskać wyczerpujące informację dotyczące wyjazdy osoby pełnoletniej z osobą niepełnoletnią. Mam skończone 18 lat, USA odwiedziłem w lutym tego roku na trzy tygodnie - konkretnie floryda. Sam kraj zachwycił mnie pod wieloma względam, jak i rozczarowal, ale to nie jest główny temat mojego zapytania. Jestem zainteresowany wyjazdem w styczniu przyszłego roku na następną wycieczkę, organizowaną indywidualnie, lecz z przyjacielem który jeszcze nie będzie miał ukończone 18 lat. Wiem, że wiążą się wraz z moim wiekiem ograniczenia, doszly mnie słuchy iż moga pojawić się komplikacje związane z wypożyczeniem samochodu. I czy ktoś z was mogłby streścić procedure obiegania się mojego kolegi o wize amerykańską turystyczną? Mieliście podobne sytuacje, ambasada odrzuca takie wnioski ? Będzię on kończył w tym czasie szkołę, więc taki argument przeciwko jego wnioskowi, który mi się nasunął teraz jest nieważny. Sami rodzice nie mają nic przeciwko, oczywiście w razie jakichkolwiek formalności z ich strony - np. dopisanie do wniosku prawnego opiekuna na czas pobytu nie stanowi zadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...