Jump to content

Recommended Posts

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kwintesencja ameryki to dowolne lokalne biuro Social Security - goraco polecam kazdemu

No to w tej sytuacji dużo się upraszcza Możesz z Rosji przedostać się na Alaskę nielegalnie, żyć przez jakiś czas po krzakach bez kasy a potem się powiesić

Brooklyn, szczegolnie ten polski Brooklyn, jest najprawdziwsza, niestety zanikajaca kwintesencja imigranckiej Ameryki.

Posted Images

Mi nawet nie byłoby szkoda tak samo skończyć po takim przeżyciu życia jak ten chłopak ;)

No to w tej sytuacji dużo się upraszcza :) Możesz z Rosji przedostać się na Alaskę nielegalnie, żyć przez jakiś czas po krzakach bez kasy a potem się powiesić :P

• Like 1

No to w tej sytuacji dużo się upraszcza :) Możesz z Rosji przedostać się na Alaskę nielegalnie, żyć przez jakiś czas po krzakach bez kasy a potem się powiesić :P

Troche prymitywna twoja odpowiedz.

ciekawe marzenie - mam nadzieje, ze uda Ci sie zrealizowac. Ostatnio czytalam historie Amber-Less Dibble (fakt, ze ona jest Amerykanka ale o Alasce nie wiedziala zbyt wiele poza tym, ze chciala tam byc). Moze jej historia Cie zainteresuje lub chociaz sprawdzisz jak funkcjonuja takie firmy jak jej - The Ultimate Alaska Adventure (tutaj ich Facebook Page).

Ciężko jest dostać wizę, jeśli chciałbym wyjechać na wycieczkę Kanada- Alaska? Przemyślałem to i po obejrzeniu kilku ofert w biurach podróży, postanowiłem na 'pierwszą randkę' udać się jako turysta :) Tylko że większość biur nie pośredniczy w załatwianiu wiz...

Pojedź tylko do Kanady, podejdź na granicę z Alaską i zobacz czy Ci pasuje. Wątpię, żeby po drugiej stronie rosły inne drzewa i inne biegały zwierzęta.;)