Skocz do zawartości

Kilka Pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Wiza się skończyła i przydałoby się spróbować uzyskać nową.Minęło 2 lata od mojej wizyty w Krakowie i z tego co się orientuję wiele rzeczy się zmieniło.A oto moje pytania:

1.Na stronie jest napisane krok po kroku co robić aby uzyskać wizę .np mogę chyba najpierw wypełnić wniosek,a potem iść na poczte i zapłacić bo na stronie ich jest odwrotnie.

2.jaki jest teraz mniej wiecej czas oczekiwania na rozmowe ? powiedzmy ze zadzwonilbym we wtorek to jest mozliwosc umowienia sie na czwartek czy raczej teraz ciezko z terminami ?

3.o co chodzi z tym punktem 4 ? ja wypełniając wniosek 2 lata temu nie spotkałem się z tym

Wystarczy tylko założyć profil w naszym systemie. Prosimy kliknąć na ten link i następnie na „Nowy Użytkownik”.

Należy wypełnić wszystkie pola i stworzyć hasło. Gdy znajdą Państwo w systemie ukaże się panel sterowania. Prosimy kliknąć na link Wyznacz spotkanie po lewej stronie menu.

To początek procesu wyznaczania terminu rozmowy z konsulem. Wymagany jest:

Numer Państwa paszportu,

Numer opłaty wizowej z Banku Pocztowego lub z systemu płatności internetowej SOFORT. (kliknij tutaj po pomoc jak znaleźć numer opłaty wizowej),

10-ciocyfrowy numer kodu kreskowego z wniosku wizowego DS-160.

Po zgromadzeniu tych danych należy wybrać typ wizy, wprowadzić dane personalne, dodać osoby towarzyszące w podróży (jeśli takie są), wybrać miejsce odbioru dokumentów, potwierdzić numer opłaty wizowej oraz wybrać dzień i godzinę spotkania z konsulem.

dziekuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam. Marcin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...