Skocz do zawartości

Wcześniejsze Badania Lekarskie


lmonika

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz milionowy pytanie o badania lekarskie.

Przejrzałam wątki i odpowiedzi nie znalazłam, jeśli ślepa byłam to wybaczcie, padam dziś na pysk a czasu mam mało.

Otóż - o ile mama narzeczonego znowuż czegoś źle nam nie przekazała - to dostaliśmy informację,że dnia 22 kwietnia dokumenty zostały wysłane do ambasady w PL. To by oznaczało,że już mogą te papiery być na miejscu. Ale nawet jeśli nie - approval mamy z 5 kwietnia więc domyślam się,że niedługo otrzymam pakiet.

Dostałam teraz 2 tygodnie wolnego ( w tym majówka, więc w sumie to 1,5 tygodnia). I chciałabym zrobić badania po majówce - tym bardziej,że będę kilka dni w Krakowie. Nie wiem do końca czy jest to możliwe, ale będę ewentualnie w poniedziałek dzwonić i się dowiadywać.

Wyjeżdżam z domu we wtorek rano i jak wrócę to będzie lipnie z wolnym :P Mam przyszkowaną starą książeczkę, gdzie mam wszystkie szczepienia ( fakt,że 90% jest "przeterminowana, ale jest). Paszport, zdjęcie się zrobi. Wyciągnę kartę szczepień z przychodni jutro, jeśli jest czynna albo w poniedziałek.

Czy jesteście w stanie mi pomóc i powiedzieć o czym mam pamiętać na badaniach? Nie wiem, może jakieś 2 kopie dokumentu czy coś. Byłabym wdzięczna za pomoc :)

Starałam się znaleźć w DHL przesyłkę, ale albo nie umiem tego zrobić albo w ciągu ostatniego tygodnia nic do PL nie zostało wysłane. Więc może znowu błędne informacje Case number mamy oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazeczka, ktora posiadasz, karta szczepien w zupelnosci wystraczy. Poza tym na miejscu zrobia CI przeswietlenie klatki piersiowej plus badania z krwi a pozniej bedzie wizyta- jesli przy rejestracji powiesz pani, ze chcesz wszystko zrobic w jeden dzien - oczywiscie jesli mowimy o Krakowie. Pani doktor- bo do niej polecam sie zapisac zada Ci standardowe pytania np. Czy choruje pani na jakies szczegolne choroby ? Kiedy miala Pani okres? Czy Pani pali papierosy? Czy przechodzila Pani jakies operacje? Czy byla Pani chora na ospe. Tyle pamietam. Jesli czegos bedzie brakowac, to na pewno na miejscu wszystko zalatwisz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Dodam swoje pytanie, czy na badania jest potrzebny numer sprawy? Na stronie ambasady pisza, ze nie jest on konieczny, więc chciałam sie umówic do pani Anny, jednak zostałam poinformowana, że ten numer konieczny jest. Imonka ty robiłas badania jak numer juz miałaś, ale przecież kilka osób robiło je juz po NOA2 czyz nie? Czy znowu ja coś pokręciłam -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko niektórzy lekarze tego wymagają... ehh.. w krk zrobiłabym to w 1 dzień, ale jakbym chciała Warszawę to 2 dni na to.. Chciałam zrobic je wcześniej, ale może się zdecyduję na badania przed samym interview, ale mam jakies obawy, ze moge z czyms nie zdążyć... tzn. że cos sie skomplikuje i nie zrobię ich w 1 dzień przed sama rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko niektórzy lekarze tego wymagają... ehh.. w krk zrobiłabym to w 1 dzień, ale jakbym chciała Warszawę to 2 dni na to.. Chciałam zrobic je wcześniej, ale może się zdecyduję na badania przed samym interview, ale mam jakies obawy, ze moge z czyms nie zdążyć... tzn. że cos sie skomplikuje i nie zrobię ich w 1 dzień przed sama rozmową.

To najpierw zrob badania, a dopiero potem umow sie na wywiad :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...