Skocz do zawartości

Dv-2015 Czy Się Odbędzie ?


Rekomendowane odpowiedzi

A co Ci Polacy przeszkadzaja ..nierozumiem tego zdania zupelnie ?...Ta niechec do rodakow jest przerazajaca... :(

Nie przeszkadzaja mi Polacy generalnie, mozecie mnie ukamieniowac, ale te skupiska polskiej emigracji mi nie pasuja. Bylem na Jackowie, Greenpoincie i Ealingu. Stwierdzilem to organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tja mozna odrazu isc do pracy

a co z rejestracja w HO ;)

Zostalo to juz zniesione dawno temu ...nikt sie nie musi juz rejestrowac w HO od 2011 roku

W UK wcale tak latwo o prace juz nie jest. A i do Polakow zbytnia sympatia nikt nie pala - niestety. Poza tym poczekaj az otworzy sie rynek dla Bulgarow i Rumunow.

Praca jest i to duzo ..jestem na miejscu i wiem..pomagam znajomym z \polski i przylatuja do mnie..w ciagu tygodnia jest praca zalatwiona...potem szukaja powoli to co ich interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK wcale tak latwo o prace juz nie jest. A i do Polakow zbytnia sympatia nikt nie pala - niestety. Poza tym poczekaj az otworzy sie rynek dla Bulgarow i Rumunow

Bulgarzy i Rumuni juz tu od dawna sa..kto mial przyjechac juz to zrobil...Ja lubie moich rodakow.. duzo tu ich .to kwestia wychowania...:)

a jak nie Twoja pomoc to by znalezli?

jesli jest tak z praca to dlaczego pomagac? ;) przeciez kazdy cos znajdzie do roboty :)

jak nie na 2 dzien to moze za 3 ... :)

Przeciez trzeba pokazac co i jak i gdzie szukac..to co piszesz nie jest zadnym argumentem ..:)..sly6 ..ale domyslam sie po Twoich postach ze ktos kiedys Cie skrzywdzil lub zawiodles sie na ludziach stad ten sceptycyzm do innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz,racje:)

duzo mowienia,duzo obiecywania ze az wierzyc sie chcialo a potem realnosc,szukaj sam,nic mnie nie obchodzisz,jak sie nie podoba to wyjazd itd

Dlatego sam szukam,sam znajduje i nie czekam na cos ,na kogos co mi ktos da,obieca :) i lepiej na tym wychodze od pewnego czasu :)

co do HO masz racje

tutaj chodzi osoby ktore beda pracowaz dluzej niz 1 miesiac czasu

http://news.england.pl/koniec_wrs.htm

ps szukac to ja sie nauczylem,pytac tak samo :) wiele mi dalo jak sam musialem :) i to jest moje bogactwo ktorym tak samo sie dziele

informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz,racje:)

duzo mowienia,duzo obiecywania ze az wierzyc sie chcialo a potem realnosc,szukaj sam,nic mnie nie obchodzisz,jak sie nie podoba to wyjazd itd

Dlatego sam szukam,sam znajduje i nie czekam na cos ,na kogos co mi ktos da,obieca :) i lepiej na tym wychodze od pewnego czasu :)

co do HO masz racje

tutaj chodzi osoby ktore beda pracowaz dluzej niz 1 miesiac czasu

http://news.england.pl/koniec_wrs.htm

NIkt nie musi sie rejestrowac w HOME Office ...nawet jak bedzie pracowal 1 dzien lub 10 lat ..:)...bez znaczenia..

Przykro mi ze sie zawiodles na innych i musiales dawac sobie rade sam...ale z drugiej strony jak dales sobie rade to jestes zaradnym facetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kochani ...wezcie sobie kartke papieru podzielcie ja na pol napiszcie za i przeciw wyjazdowi do usa...u mnie na "zA" jest 0 powodow....jest same przeciw...daleko od Polski ( kto nie byl na emigracji niech sie nie wypowiada i nie cwaniakuje typu " ja tesknic nie bede" )...koszt ubezpieczenia olbrzymi ...zarobki takie sobie...slonce mam w hiszpani na teneryfie ...europa zjednoczona...pracuje w UK juz 8 lat..w USA bylem dwa razy ..oststni raz 5 lat ...wrocilem i ...wygralem zielona karte ...dziekuje ale nie skorzystam .....poza tym koszt emigracji do USA calej rodziny to okolo 10.000 $ ......tułaczka na poczatku nerwowka i ponizenie w konsulacie ...obled ...naprawde ..ten kto nie ma calej rodziny w usa i chce sie tam wybrac i emigrowac niech lepiej to przemysliza ciekawie

za ciekawie to nie wyglada ale jak wygrales to bym jechal to sa ostatnie zielone karty z loterii potem to juz nikt tam nie wjedzie lub bedzie to sporo wysilku kosztowac nikt nikogo w konsulacie przynajmniej jak ja bylem nikt nie ponizal tych z loterii luzna gadka i wiza w paszporcie zero stresu a co do uk sie zgodze bardzo fajne miejsce do zycia, pelno polakow wiele spraw mozna zalatwic po polsku bardzo ulatwia to zycie przynajmniej na poczatku, darmowy nhs, benefity o czyms takim mozna w ameryce tylko pomarzyc, czasami to mi bylo szkoda w gb takie menele tam spotykalem z polski czy litwy z gadki kryminalisci cali wydziargani a siedza ciagna benefity gdzies tam pracuja lub kradna a w polsce wszyscy rozpolitykowani debatuja to i tamto pensyjki na poziomie brytyjskich zasilkow dla bezrobotnych albo i mniejsze a jak sie powie zeby jechali to nie bo cos tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...