Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Angelo, nie wiem, my dzwoniliśmy, ale jeśli ktoś Ci potwierdził wizytę na piśmie, to może nawet lepiej. :)

Jersey181 330 dolarów płacisz w ambasadzie w kasie, w trakcie spotkania. Ja nie pamiętam w ogóle nic o płatności w tym formularzu, o którym piszesz. Jeśli masz pdfa z kodem to powinno być ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie, mam problem:(

Parę postów wyżej był poruszany temat TNT że do głównego aplikanta ma być dodana osoba towarzysząca w celu odebrania paszportów...

(

u nas mąż jest głównym aplikantem) i jest juz zarejestrowany na tej stronce niestety nie mogę dodac siebie jako osoby towarzyszącej poniewaz wyświetla mi się taki komunikat : "Nie można dodać aplikatna ponieważ część lub całość informacji została wykorzystana przy umawianiu innego aplikanta", ja także jestem juz tam zarejestrowana, więc moje pytanie dotyczy czy nie będzie problemu jak będziemy miec 2 oddzielne potwierdzenia odbioru paszpotuu? czy koniecznie musze być podpięta przez niego ? jeśli wybieram kategorię wizowa jako DV1 Spouse...

Próbowałam wszystkiego aby mnie dodało niestety cały czas powtarza się ten sam komunikat.... czy może to ma jakies znaczenie że 2 lata temu staraliśmy sie o wizę B2 i juz jesteśmy poprostu wpisani jako oddzielnie?

Prosze o pomoc i z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka usługa jak wirtualny adres z przesyłaniem poczty jest w USA dosyć powszechna. Ale koszt to ok. 9 USD miesięcznie + koszty przesyłki do PL.

Tu jest kilka takich bardziej popularnych serwisów: http://www.xmarks.com/topic/mail_forwarding_services

Ale gdzieś tu na forum wyczytałem że to musi być adres prywatny - konkretnej osoby itp nie firmy pośredniczącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochani, ja juz w USA. Przylecialam wczoraj do Denver. Po wyladowaniu ustawia sie do kolejki 'visitors', i tam przedstawia wszystkie dokumenty. Oficer imigracyjny po przegladnieciu paczki zaprowadzil mnie do osobnego pomieszczenia 'secondary inspection', gdzie czekalam na swoja kolejn, a przemily Pan zaczal wolac: Katarzyna, Polska Polska, witamy, zapraszam (troszke mnie to zdziwilo, bo Denver to nie Chicago haha) :-) Wzial moj podpis, odcisk palca, powiedzial, ze wbita pieczatka jest wazna przez rok, moge na niej podrozowac, pracowac, studiowac, itp., bo stanowi to moja Zielona Karte, pogratulowla i zyczyl powodzenia :-) Wszystko milo, latwo, sprawnie i przyjemnie! Powodzenia wszystkim, ktorzy caly proces maja jeszcze przed soba. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochani, ja juz w USA. Przylecialam wczoraj do Denver. Po wyladowaniu ustawia sie do kolejki 'visitors', i tam przedstawia wszystkie dokumenty. Oficer imigracyjny po przegladnieciu paczki zaprowadzil mnie do osobnego pomieszczenia 'secondary inspection', gdzie czekalam na swoja kolejn, a przemily Pan zaczal wolac: Katarzyna, Polska Polska, witamy, zapraszam (troszke mnie to zdziwilo, bo Denver to nie Chicago haha) :-) Wzial moj podpis, odcisk palca, powiedzial, ze wbita pieczatka jest wazna przez rok, moge na niej podrozowac, pracowac, studiowac, itp., bo stanowi to moja Zielona Karte, pogratulowla i zyczyl powodzenia :-) Wszystko milo, latwo, sprawnie i przyjemnie! Powodzenia wszystkim, ktorzy caly proces maja jeszcze przed soba. Trzymam kciuki!

No to witamy w CO. Ale pogoda ci sie na pierwsze dni trafila, zimno jak cholera. Jeszcze raz witamy w pieknym stanie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochani, ja juz w USA. Przylecialam wczoraj do Denver. Po wyladowaniu ustawia sie do kolejki 'visitors', i tam przedstawia wszystkie dokumenty. Oficer imigracyjny po przegladnieciu paczki zaprowadzil mnie do osobnego pomieszczenia 'secondary inspection', gdzie czekalam na swoja kolejn, a przemily Pan zaczal wolac: Katarzyna, Polska Polska, witamy, zapraszam (troszke mnie to zdziwilo, bo Denver to nie Chicago haha) :-) Wzial moj podpis, odcisk palca, powiedzial, ze wbita pieczatka jest wazna przez rok, moge na niej podrozowac, pracowac, studiowac, itp., bo stanowi to moja Zielona Karte, pogratulowla i zyczyl powodzenia :-) Wszystko milo, latwo, sprawnie i przyjemnie! Powodzenia wszystkim, ktorzy caly proces maja jeszcze przed soba. Trzymam kciuki!

Witam

Czy wybór padł na Colorado przez ostatnie zmiany w prawie tamtejszego stanu? :)

ps

Bywalem tam i naprawde piekny stan.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...