Jump to content
Joanna30

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi

Recommended Posts

Witam,

Możliwe, że przeoczyłem informację(wątek jest dosyć obszerny). Mam pytanie odnośnie samego wylotu.
Czy w razie otrzymania GC, ja i moja żona(jako mój beneficjent) musimy wylecieć w tym samym terminie? Czy mogę lecieć pierwszy, a następnie np. po 2 m-c ona?
Pytam, gdyż mój kontrakt z pracy kończy się z końcem lutego i wtedy chciałbym wyjechać. Jednak żona z uwagi na dobrą pracę i pewne zobowiązania z firmą chciałaby przełożyć wylot maksymalnie najpóźniej.

Dzięki za informacje!

Świetnie! Mam nadzieje, że to sprawdzona informacja!
Nawet, patrząc na to od strony "ekonomicznej" i pewnego bezpieczeństwa. Chciałbym wylecieć pierwszy(mam już wstępnie nagraną pracę) zaaklimatyzować się, znaleźć mieszkanie, a ona wtedy dojedzie na "gotowe".

Chyba, że macie inne pomysły i rozwiązania lub ewentualnie widzicie gdzieś jakiś błąd w moich planach. ;)
Pozdrawiam!

Jeżeli to Ty wylosowałeś zieloną kartę, to żona nie może wlecieć przed Tobą.

Możecie wlecieć razem, lub ona później.

Ale musi wlecieć w terminie ważności swojej wizy.

Witam,

czytam każdą wypowiedź i mam nadzieję, że ktoś wreszcie coś dobrego napisze na pocieszenie tych co mają wielkie numery jak Ja 50xxx .

Mimo takiego wysokiego numeru ciągle mam nadzieję na cud.

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców i życzę udanych rozmów.

Witam,

czytam każdą wypowiedź i mam nadzieję, że ktoś wreszcie coś dobrego napisze na pocieszenie tych co mają wielkie numery jak Ja 50xxx .

Mimo takiego wysokiego numeru ciągle mam nadzieję na cud.

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców i życzę udanych rozmów.

Życzę wszystkim z wysokimi numerami aby już w styczniowym biuletynie był skok milowy w numerach CutOff na marzec :) tak na 25K :)

Panie i Panowie z numerkami od 13200 do 16700 proszeni są o sprawdzenie statusu na https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S%28mznjk0bz2eh1xpf2d4skavnx%29%29/Secure/StatusCheck.aspx

Właśnie dziś rano sprawdziliśmy skrzynkę e-mail i była tam wiadomość tej treści:

NAZWISKO, IMIĘ:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

:):) :):) :):) :):) :):) :):) :):) :):) :)

P.S. Termin w połowie lutego.