Skocz do zawartości

Zycie W Wy


janpalony

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Doswiadczenie z Worland Thermopolis Casper. Jack komos mowie ze do Walmart mam 2 h jazdy to mnie wysmiewaja. Jak mowie ze rozjechalem kolejna sarne na drodze to mowia ze koloryzuje. Zycie tu jest inne. Albo to kochasz albo nienawidzisz. DLA mnie jest OK totalna maniana. Co masz zrobic dzis zrobi sie jutro..... a ty gdzie mieszkasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mountain View-Wyoming.Cisza,pustkowie,wiatraki i wielka przestrzen.Brak centrow handlowych,pare sklepow na krzyz i pare restauracji.Smazona okra -popularne danie w restauracji:)Typowy stroj mieszkancow-jeansy,koszula i kowbojki:)Idealne miejsce dla kogos kto nie lubi tloku i jest zmeczony zyciem w wielkich miastach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pl. Pytam bo Wyoming jest moim marzeniem. W październiku będę w nj. Chciałbym wybrać się autobusem do Wyoming. Mam nadzieje ze uda mi się to zrealizować.

To z NJ jakieś dwa dni bedzie autobusem. Milwaukee-NY autobusem to jakieś 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$120 w advance purchase, 218 normalnie. Zajmuje to 2 dni i 5 godzin. NJ, PA, OH, IN, MO, KS, CO, WY:) W sumie nie pomyślałem od strony turysty, że to się może podobać. Ja z autobusami greyhound skończyłem chyba, że na krótkich trasach. Zniszczono mi kiedyś bagaż, ostatnio przez godzinę dziecko pluło na mnie grejfrutem i powiedzmy sobie jak tam ludzie jadą od kilkunastu godzin, to zapachy nie są nalepsze, dodatkowo bagaż podręczny ciągle przy sobie, bo lubi znikać lub stracić zawartość. Ale fakt, jako przygoda wakacyjna, może być to fajne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow,serdecznie dziękuję za wykonanie za mnie pracy poszukiwaawczej!!doceniam. Musze przyznać ze cena troszkę mnie przerazila i chyba plany związane z Wyoming będę musiał przełożyć na za kilka lat,ale marzenie w końcu spelnie.do tego czasu zaopatrze się w odpowiedni strój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ewentualnie, możesz pomyśleć o locie do Denver (około $300 w dwie strony w październiku) i stamtąd autobusem do WY. Lot do WY $500. Bilet autobusowy podałem w jedną stronę, więc średnio się opłaca. Jeśli Ci zależy na WY głównie, to olej widoki z okna po drodze to leć, bo będziesz i tak oglądał pola kukurydzy i barierki na autostradzie w autobusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...