Skocz do zawartości

Amnestia,zniesieni Wiz


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja osobiscie uwazam, ze zniesienie wiz turystycznych nie byloby dobre. W obecnej chwili nie maja problemu turystycznie przyjechac Ci, ktorych na to stac. Otworzenie granic prawdopodobnie skonczyloby sie wielkim nieporozumieniem na granicy/lotnisku, gdzie ludzie byliby zawracani z oczywistych powodow, a takze znaczacym naplywem nielegalnych imigrantow.

Absolutna racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam, ze zniesienie wiz turystycznych nie byloby dobre. W obecnej chwili nie maja problemu turystycznie przyjechac Ci, ktorych na to stac. Otworzenie granic prawdopodobnie skonczyloby sie wielkim nieporozumieniem na granicy/lotnisku, gdzie ludzie byliby zawracani z oczywistych powodow, a takze znaczacym naplywem nielegalnych imigrantow.

Czasami jak czytam takie komentarze to się zastanawiam czy to tylko głupota czy coś więcej.

Fakt, że dostałem wizę w 2013 roku ale faktem jest też że nie dostawałem jej przez ostatnie 15 lat.

Wg Ciebie droga Saro ja nie miałem prawa wyjechać i odwiedzuić siostry a Ty miałaś prawo tam przebywać?

Dlaczego byle Rumun czy inny Rosjanin jedzie bez problemów a przeciętny Polak już nie?

Dlaczego jeśli nawet dostanie już wizę ma za nią tyle płacić?

Dlaczego jeśli nie dostanie też ma płacić?

Co mnie obchodzi, że niektórzy szukaja tam pracy.

Rozejrzyj się po ulicach i zobacz kto tam wysiaduje po kątach i szuka pracy, Polacy?

Jeśli masz coś pisać, to najpierw pomyśl.

Moim zdaniem wizy dla Polaków to jakaś herendalna pomyłka.

"zapomniał wół jak cielęciem był?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak czytam takie komentarze to się zastanawiam czy to tylko głupota czy coś więcej.

Fakt, że dostałem wizę w 2013 roku ale faktem jest też że nie dostawałem jej przez ostatnie 15 lat.

Wg Ciebie droga Saro ja nie miałem prawa wyjechać i odwiedzuić siostry a Ty miałaś prawo tam przebywać?

Dlaczego byle Rumun czy inny Rosjanin jedzie bez problemów a przeciętny Polak już nie?

Dlaczego jeśli nawet dostanie już wizę ma za nią tyle płacić?

Dlaczego jeśli nie dostanie też ma płacić?

Co mnie obchodzi, że niektórzy szukaja tam pracy.

Rozejrzyj się po ulicach i zobacz kto tam wysiaduje po kątach i szuka pracy, Polacy?

Jeśli masz coś pisać, to najpierw pomyśl.

Moim zdaniem wizy dla Polaków to jakaś herendalna pomyłka.

"zapomniał wół jak cielęciem był?"

Tylko zauważ że większość osób w Polsce myśli w stylu 'złe wizy, przez to nie możemy pojechać sobie do USiA i zarobić trochę'...

Jeśli przez 15 lat konsul nie chciał cię wpuścić do stanów to chyba musiał mieć jakiś powód.

A poza tym jeśli nie podoba się że sobie zrobili takie a nie inne opłaty za wizy, to przecież nie musisz się o nią starać, ich kraj ich zasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że większość osób w Polsce myśli w stylu 'złe wizy, przez to nie możemy pojechać sobie do USiA i zarobić trochę'...

Jeśli przez 15 lat konsul nie chciał cię wpuścić do stanów to chyba musiał mieć jakiś powód.

A poza tym jeśli nie podoba się że sobie zrobili takie a nie inne opłaty za wizy, to przecież nie musisz się o nią starać, ich kraj ich zasady...

Byłeś ostatnio w Polsce?

Kto w dzisiejszych czasach, gdy cała Europa stoi otworem, chciałby jechać do Stanów?

Jakiś procent pewnie tak, ale wiekszośc co potrzebuje zarobić ma gdzie jechać.

Pewnie ten konsul miał powód a może po prostu musiał "wyrobić" limit odmów - nikt tego nie zgadnie bo oczywiście on nie miał obowiązku z tego się wytłumaczyć.

Nawet nie chodzi o wysokość opłat, tylko o nierówność. Dlaczego przeciętny Amerykanin nie płaci nam za wizy. Opłaty były dla niech niezłym źródełkiem i to jest właśnie największe skur....stwo. Ambasada z tego się utrzymywała więc doiła polskich idiotów - niby sojuszników.

Gdybyśmy mieli normalny rząd wtedy Polska wprowadziłaby wizy dla Amerykanów i zaraz skończyłoby się dojenie Polaków - ale mamy jak mamy.

I uwierz mi, przez kilka lat nie jezdzilem po wizy bo czułem się jak "śmieć" dla nich. Nawet teraz jak siostra mnie prosiła bym spróbował powiedziałem jej, że nie pojadę do tych "złodzieji". Jakoś mnie przekonała i tym razem dali - mają widocznie mniejsze limity do wyrobienia.

I uwierz mi, nie pchałbym się do kraju "wielkiej wolności" gdzie szanuje się wolności każdego "dewianta", toleruje się wszelkie anomalie i zboczenia, a "normalnych" ludzi się traktuje jak śmiecie bo się urodzili poza ich krajem.

To, że wizę w końcu mi dali, niie zmienia mojego zdania o działaniu ambasady w Polsce.

I nikt mnie nie przekona, że mój statu się zmienił, status siostry się zmienił czy jeszcze nie wiadfomo co.

Pytania jakie mi zadawał były tak banalne, że to nie zależało od tego jak odpowiadam tylko od tego jakie wytyczne gość dostał.

A pewnie dostał - "

w tym dniu 2% odmów nam potrzeba, więc odmówcie 15 osobom.Musimy tak zrobić, by utrzymać poziom odmów na odpowiednim poziomie

bo inaczej będziemy zmuszeni wprowadzić Polaczkom ruch bezwizowy i z kogo będziemy doić?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś ostatnio w Polsce?

Kto w dzisiejszych czasach, gdy cała Europa stoi otworem, chciałby jechać do Stanów?

Nie dosc ze straszne glupoty wypisujesz to jeszcze nie czytasz forum na ktorym te glupoty wypisujesz. Co chwila masz posty o tym jak wyjechac, legalnie lub nie.

Wiecej mi sie pisac nie chce, bo za duzo bzdur w Twoim poscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...