Skocz do zawartości

Co Byście Zrobili Na Moim Miejscu ? Czy Przenieść Się Do Usa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie wszyscy uczepili tych $195k, przeciez to jest stawka na poczatek.

MarianW: jesli na Twoja decyzje ma wplyw wysokosc tej oferty to powiem Ci tak. Stawki w takich zawodach rosna dosc szybko. Nie wiem czy to jest duza stawka czy nie, bo w New Jersey gdzie obecnie mieszkam (okolice Atlantic City wiec nie tak blisko znowu NYC) architekt rozwiazan IT zarabia $115k/rocznie a koszty zycia niewspolmiernie mniejsze niz w CA. Szanse rozwoju tez odpowiednio mniejsze.

Pomimo tego, ze przeprowadzka z cala rodzina to duzy projekt, ja bym na Twoim miejscu probowal, bo jesli jestes dobry to nawet po kilkuletnim pobycie w USA prace znajdziesz wszedzie. Dodatkowo jesli ich oferta jest 195 to odpowiedz im, ze chetnie rozwazysz oferte pracy jesli stawka bedzie o $50k wyzsza. Jeszcze mi sie nie zdarzylo podczas interview o prace, zeby stawka nie poszla w gore. Raz przeszedlem samego siebie w negocjacjach i podbilem stawke o $41k ale i tak odmowilem bo to byl NYC a tam mnie nie ciagnie :) Probuj, dzialaj, bedzie dobrze. Jak widza, ze jestes dobry to beda elastyczni :-) Bedziesz mial rowniez okazje zobaczyc co i jak pracujac z domu, chociaz osobiscie nie jestem zwolennikiem takiej pracy. Lubie rozgraniczac dom i prace, ale czesto poprostu sie nie da :-)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...