Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Jakie ryzykuje? czym ryzykujesz wypełniając wniosek rejestrując się do losowania?????

Drogi Karusek, nie chodzilo o ryzyko materialne a raczej o duchowe, czlowiek sie nastawia, mysli, knuje plan co zrobi jak sie uda a potem jest zawod.....ale jakby nie bylo ja zainwestowalam w profesjonalne zdjecia moje i mojej rodziny wiec jakby co to ryzykuje ta kwota:) Mimo iz nie mysle na co dzien o tej loterii to czasem tak z nienacka nachodzi mnie mysl co jesli sie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wysylalam zgloszenie do DV2015 bedac jeszcze w USA na wizie turystycznej, a do tego w ostatni dzien i na ok. pol godziny przed zakonczeniem rejestracji...;) jakos udalo mi sie zalapac na ostatnia chwile. Nie bylo zadnych problemow z przeciazeniem serwera.

NIe rozkminialam do tej pory co bedzie jak sie uda, ale fajnie by bylo, bo troche teskni mi sie za Hameryka^^ Teraz pracuje w Londynie, ale musze przyznac, ze jak mi sie powiedzie w losowaniu to nie bede sie dlugo zastanawiac nad wyjazdem do USA.

Powodzenia Wszystkim Loteriowiczom;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakby coś to będzie o dwa konkurencyjne wnioski mniej w DV 2015, w której "dla zabezpieczenia" wzięliśmy udział bo doprowadziliśmy do końca sprawę DV 2014, w której moja małżonka została wylosowana (mamy już wizy=promesy w paszportach). Powodzenia i nie traćcie nadziei bo marzenia się spełniają :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...