Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

W DV2013 nie powiadomiono w maju wszystkich 100 tys wygranych tylko okolo 60%.Pozniiej w pazdzierniku powiadomiono kolejnych 10 tys osob. Zapewne w ten sposob chciano oszczedzic sobie pracy i rozczarowania kandydatom z wysokimi numerami.

Wyglada jednak, ze ten system sie nie sprawdzil i nie przydzielono wszystkich wiz i od DV2014 od razu informuja wszystkich wylosowanych. Czy tym razem kolejna selekcja sie odbedzie zalezy od tego czy w tym roku w maju powiadomiono wszystkich wygranych. Tak do konca tego jeszcze nie wiadomo, ale predko sie okaze czy jest duzo osob z wysokimi numerami.

Telesfor,jak będziesz wiedział coś więcej daj znać! Jak to jest z tą selekcją :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,mam problem z loterią dv2015 zona wylosowała tylko ja jestem karany i nie wiem czy otrzymam wize karany w polsce zawiasy prosze pomozcie czy mozna składac wniosek razem z zona czy lepiej sie wsztrzymac moze ktos miał taka zytuacje i czy dostął wize,dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...