Skocz do zawartości

Zgłoszenie Do Dv2015 - Paszport W Drodze


Apofis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialbym przystapic do tegorocznej loterii - oczywiscie jesli sie odbedzie.

Jednak mam pewien problem, a w zasadzie daw:

Po pierwsze nie mam aktualnego paszportu i dopiero w poniedzialek wysylalem wniosek, wiec przy dobrych wiatrach bedzie pod koniec pazdziernika (tak mi urzedniczka powiedziala).

Druga sprawa to fakt, ze jestem karany. Nic strasznego ale trzy lata temu dostalem wyrok (za zakup kradzionego auta od pasera) i jest to w moich papierach.

Czy potrzebuje paszport przy wypelnianiu wniosku? Wszedzie opisywane sa punkty ktore byly do wypelnienia w latach ubieglych i nic nie bylo mowione o paszporcie, ale wole spytac.

Jaka jest szansa, ze dostane GreenCard pomimo karalnosci? Ktos z was byl karany a mimo to dostal GC? Jesli to temat tabu prosze o info na PW

Z gory dziekuje za pomoc i odpowiedzi!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mam aktualnego paszportu i dopiero w poniedzialek wysylalem wniosek, wiec przy dobrych wiatrach bedzie pod koniec pazdziernika (tak mi urzedniczka powiedziala).

Czy potrzebuje paszport przy wypelnianiu wniosku? Wszedzie opisywane sa punkty ktore byly do wypelnienia w latach ubieglych i nic nie bylo mowione o paszporcie, ale wole spytac.

Nie. Ja dopiero po wygranej wyrobiłem paszport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec paszportu przy zgloszeniu,jedynie na badaniach i samej rozmowie

a co do wyroku,dostaniesz wiele odpowiedzi ale pamietaj o jednej sprawie

Ty piszac nie prawde odpowiesz za nia teraz,pozniej ..nikt za Ciebie nie bedzie odpowiadac

czy osoby karane maja szanse na GC,tak jest i sa -byly takie przypadki

fakt to zalezy za co to bylo-kiedy i jak sie wypadlo na rozmowie -bo nie ma nic gorszego niz mowic ze to nic takiego nie bylo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...