Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

Szukam osób, które wybierają lub w zasadzie dopiero planują wyjazd na praktyki w wakacje 2014. Jestem studentką Amerykanistyki i szukam innych osób, które chciałyby wybrac się na praktyki w rejon wybrzeża wschodniego, najlepiej NH, NJ, NYC lub okolice. Perspektywa jechania samej trochę mnie przeraża, a nikt z moich znajomych takim wyjazdem nie jest zainteresowany. Jeśli ktoś również rozważa taki wyjazd, można zgrac się w jakąś grupę, wspólnie wybrac jakiś program i wiedziec, że nie jedzie się zupełnie samemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile na Work&Travel dość łatwo jest pojechać w jedno miejsce grupką osób, to z praktykami chyba nie jest już tak łatwo. Ale da się. W każdym razie, nie ma czym się przerażać. Ja dwa razy jechałem samemu na takie wyjazdy i było ok. Jak się jedzie samemu to przynajmniej nie można się zgubić oddzielając się od grupy :) Pamiętam, że jak byłem mały i zaczynałem chodzić w różne miejsca samemu to przeżyłem miłe zaskoczenie jak zdałem sobie sprawę, że chodząc bez mamy nie ma możliwości zgubienia się np. w sklepie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie,

Szukam osób, które wybierają lub w zasadzie dopiero planują wyjazd na praktyki w wakacje 2014. Jestem studentką Amerykanistyki i szukam innych osób, które chciałyby wybrac się na praktyki w rejon wybrzeża wschodniego, najlepiej NH, NJ, NYC lub okolice. Perspektywa jechania samej trochę mnie przeraża, a nikt z moich znajomych takim wyjazdem nie jest zainteresowany. Jeśli ktoś również rozważa taki wyjazd, można zgrac się w jakąś grupę, wspólnie wybrac jakiś program i wiedziec, że nie jedzie się zupełnie samemu.

Pozdrawiam

Hej

Na jaki program jedziesz i na jaki okres ? Możesz podać więcej szczegółów ?

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.