Skocz do zawartości

Zielona Karta - Zaświadczenie O Niekaralności


golec2604

Rekomendowane odpowiedzi

PYT.1.Chodzi mi o zakres danych w pkt 13. (Czy tam trzeba coś wpisać czy zostawić pole puste?)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PYT.2.A jeśli chodzi o pkt 12 to wszystkie Rodzaje danych:

1. Kartoteka Karna
2. Kartoteka Nieletnich
3. Kartoteka Osób Pozbawionych Wolności oraz Poszukiwanych Listem Gończym

sie zaznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez mi0706 wyraznie ci napisal - WSZYSTKIE kartoteki.

A czy czytałaś dokładnie mojego posta? zadałem tam dwa pytania a nie jedno.

____________________________________________________________________________________________________

Jak sie stara o takie zaswiadczenie to jaki zakres w pkt 13 sie wpisuje (Zakres danych, które maj by przedmiotem informacji o osobie) ???

PYT.1.Chodzi mi o zakres danych w pkt 13. (Czy tam trzeba coś wpisać czy zostawić pole puste?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby w wieku od 16 do 24 lat muszą zaznaczyć na formularzu dwa okienka: Kartoteka Karna i

Kartoteka Nieletnich zanim dokument zostanie potwierdzony przez urzędnika. Osoby w wieku powyżej

24 lat muszą zaznaczyć tylko okienko: Kartoteka Karna. Jeśli formularz jest wypełniony

nieprawidłowo, będą Państwo proszeni o dostarczenie nowego zaświadczenia o karalności.

_____________________________________________________________________________


Nie wspominają w instrukcji wogole o punkt 3. Kartoteka Osób Pozbawionych Wolnoci oraz Poszukiwanych Listem Goczym


Proszę o odzew osób które otrzymały zieloną kartę co one wpisały. Ja mam 31 lat czyli nieletnich kartoteka mnie nie obowiazuje. Pytanie o punkt 3. Tez trzeba zaznaczyć?


Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...