Skocz do zawartości

Problem Z Rejestracją Na Http://www.ustraveldocs.com/


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zapłaciłem opłatę wizową i chciałem umówić się na rozmowę z konsulem. Niestety mam problem z utworzeniem profilu. pojawia się komunikat: Your request cannot be processed at this time. The site administrator has been alerted. Co robię nie tak?

WItam, mam ten sam problem, i jak widzę tu na forum, trwa on już przynajmniej tydzień i nie dotyczy jedynie mnie. A żaden "administrator", nawet jeśli rzeczywiście został tam poinformowany, jak głosi komunikat, nic z tym nie zrobił... :P Czy ktoś tu na forum mógłby coś doradzić ? Może jest jakaś inna droga, żeby umówić się, po dokonaniu wpłaty, na spotkanie wizowe w konsulacie, niż rejestracja na ww. stronie ? A może od założenia tego wątku ww. strona zaczęła działać przez pewien czas, a teraz znowu nie działa ? :rolleyes: Komuś jeszcze to się przytrafiło ?

już kumam... dzięki

Mam też pytanie do autora tego wątku. Jeśli już sobie poradziłaś z problemem, to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam,

chciałabym odświeżyć ten temat... od ponad godziny próbuje założyć konto na https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland...

I przyznam szczerze tracę już cierpliwość do tej strony, gdyż cały czas wyskakuje mi komunikat, ze wpisałam zły adres oraz imię i nazwisko (załącznik)... wpisywałam różne maile (gmail, o2, wp.) cały czas ten sam komunikat - imię i nazwisko również jest poprawnie wpisane...

Czy ktoś może mi pomóc?

komunikat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...