Skocz do zawartości

Czy Mój Ojciec Może Być Głownym Sponsorem Mojej Dziewczyna Na Wizę Turystyczną?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem wizy emigracyjnej (łączenie rodzin) i wyjeżdżam niebawem do usa, gdzie będę szukał pracy w moim zawodzie a chwilowo pracował poza swoim zawodem ( mam załatwiona pracę)

Chciałbym żeby moja dziewczyna przyjechała do mnie na wizę turystyczną (planujemy też ślub)

Czy w takim razie jako głównego sponsora mam podać siebie ( póki co będę miał słabe zarobki) , czy tez mojego ojca który jest obywatelem usa, już od ok. 20 lat i dobre zarobki we własnej firmie?

Czy to ma znaczenie w tym wypadku kto jest głównym sponsorem?

Czy może ktoś miał podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu co masz na myśli pisząc "nie ma pojęcia sponsor..." ??. Bo brzmi to trochę zagadkowo

Tzn, ze nikt nie moze byc sponsorem dla kogos, kto aplikuje o wize turystyczna. Pojecie, wyrazenie "sponsor" odnosi sie tylko do wiz imigracyjnych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Faktycznie pomyliły mi się te wszystkie różne ograniczeni i wymagania. Sponsor jest tylko w emigracyjnej wizie. Ale jest pytanie o to kto będzie płacił za twoja podróż. Czy ten punkt w kwestionariuszu ma jakieś poważne znaczenie? Czy po prostu można wpisać ,że będzie płaciło się samodzielnie za siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsor jest tylko w emigracyjnej wizie.

IMIGRACYJNEJ !!!!!!!!!!!!!!

W ogóle to mi się wydaje, że wyjazd z chłopakiem, który wyjeżdża do USA do pracy (nie ważne, że legalnie) to nie jest wyjazd turystyczny. Więc nie zdziwiłbym się, jeśli dziewczyna wizy turystycznej nie dostanie jak przedstawi taki powód wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...