Skocz do zawartości

Wyjście Z Lotniska Podczas Przesiadki


MiL999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci oficjalnie nic nie odpowiem, ale pamiętam kilka lat temu odwołano większość lotów na ATL i po przebookowaniu biletu wyszedłem z bagażem do hotelu. Ostatnio również nie pozwolono nam nadać z uwagi na poniżej godziny do następnego lotu i z bagażem wyszliśmy na zewnątrz. Jednak w większości przypadków bagażu nie odbierałem i czekał na następny dzień. Był nawet przede mną na miejscu pierwszym lotem. Możesz spytać na nadaniu czy możesz zabrać bagaż lub spakować sobie jedną zmianę ubrań do podręcznego i jeśli będziesz w hotelu poprosić o przybory lub zabrać te dozwolone do podręcznego. Ja bym tak właśnie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadać bagaż będziesz musiał ponownie w Chicago. Z tego co pamietam to było to dziecinnie proste, odbierasz bagaż idziesz kawałek dalej i rzucasz na taśmę. Najlepiej tak jak KaeR mówi, zabierz sobie dodatkowe rzeczy do podrecznego, nadaj bagaż po wylądowaniu to nie będziesz musiał go ciagnąć ze sobą wszędzie i idź miasto odwiedzić :) pojaw sie na lotnisku następnego dnia wystarczająco wcześnie, bo będziesz musiał znów przejść przez TSA i życze miłego lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...