Skocz do zawartości

Zmiana Miejsca Pobytu, Wakacji W Usa, Czy Będą Problemy?


Wert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podczas wypełniania formularza ds 160 zaznaczyłem lotnisko docelowe JFK oraz że chcę zobaczyć Niagarę, oraz kilka innych fajnych rzeczy na północy US. W międzyczasie sytuacja mi się zmieniła, żona odwołała wrześniowy urlop i lecę sam, w późniejszym terminie (mam akurat luźniejsze dni) i nie na północ a na południe stanów, Floryda itd. pozwiedzać samemu. Czy w związku z tym mogę mieć jakieś problemy na lotnisku w US podczas odprawy?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemów raczej nie bedziesz miec :), przeciez plany moga sie zmienic....

tak na marginesie:

nie czaje tego: "żona odwołała wrześniowy urlop i lecę sam, w późniejszym terminie (mam akurat luźniejsze dni) i nie na północ a na południe stanów, Floryda itd. pozwiedzać samemu"..................nie lepiej poczekac na zone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację Ilya_ :)

Wakacje w US odkładam już po raz piąty, bo nigdy nie ma czasu, a to to, a to tamto i owamto.

Prawda jest niestety taka, że samemu zwiedzać to tylko 50 % radochy, trudno, dobre i tyle, ale z drugiej strony......... KaeR do lasu drzewa się nie ciągnie :)

Za rok zabiorę połowicę swą (jedyną), a w tym roku zaszaleje sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...