Skocz do zawartości

Ogladanie Polskiej Tv W Usa


Cerise nomade

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, KarolinkaSliczna napisał:

andyopole,

Mam jedynie dobry humor od kazdego postu, skapitalizowany człowieku. Całkiem niedawno jestem na tym forum, znalazłam ten temat i stwierdziłam, że mam coś do powiedzenia. :angry:

Z jednym postem reklamujac jakis site wygladalas jak typowy spamer, wiec nie ma co sie denerwowac na Andy'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, KarolinkaSliczna napisał:

Hejka! Polecam dobry serwis tv polskahd.tv. Odnalazłam go parę miesięcy temu i jestem BARDZO zadowolona. Dobra jakość i dużo kanałów, na prawdę opłaca się wykupić coś takiego i mieć z głowy. Bardzo polecam.

Zacytowalem zeby bylo widac byka nawet po edytowaniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, KarolinkaSliczna napisał:

No sorki, jestem urodzona w USA i to jest chyba naturalne, że popełniam błędy, bo polski język nie jest językiem , który wykorzystuję na co dzień.

Szczerze mowiac rzadko mozna spotkac urodzonego w USA Polaka z pochodzenia, uzywajacego polskich znakow oraz zafascynowanego mozliwoscia ogladania polskiej TV.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, andyopole napisał:

Szczerze mowiac rzadko mozna spotkac urodzonego w USA Polaka z pochodzenia, uzywajacego polskich znakow oraz zafascynowanego mozliwoscia ogladania polskiej TV.;)

No gratuluję, spotkałeś po raz pierwszy Polkę urodzoną w USA zafascynowaną językiem polskim, Polską, polską telewizją oraz polskimi znakami dyaktytycznymi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...