Jump to content

Ogladanie Polskiej Tv W Usa

Cerise nomade

Recommended Posts

15 minut temu, KarolinkaSliczna napisał:

andyopole,

Mam jedynie dobry humor od kazdego postu, skapitalizowany człowieku. Całkiem niedawno jestem na tym forum, znalazłam ten temat i stwierdziłam, że mam coś do powiedzenia. :angry:

Z jednym postem reklamujac jakis site wygladalas jak typowy spamer, wiec nie ma co sie denerwowac na Andy'ego.

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply
2 godziny temu, KarolinkaSliczna napisał:

Hejka! Polecam dobry serwis tv polskahd.tv. Odnalazłam go parę miesięcy temu i jestem BARDZO zadowolona. Dobra jakość i dużo kanałów, na prawdę opłaca się wykupić coś takiego i mieć z głowy. Bardzo polecam.

Zacytowalem zeby bylo widac byka nawet po edytowaniu. :D

48 minut temu, KarolinkaSliczna napisał:

No sorki, jestem urodzona w USA i to jest chyba naturalne, że popełniam błędy, bo polski język nie jest językiem , który wykorzystuję na co dzień.

Szczerze mowiac rzadko mozna spotkac urodzonego w USA Polaka z pochodzenia, uzywajacego polskich znakow oraz zafascynowanego mozliwoscia ogladania polskiej TV.;)

13 minut temu, andyopole napisał:

Szczerze mowiac rzadko mozna spotkac urodzonego w USA Polaka z pochodzenia, uzywajacego polskich znakow oraz zafascynowanego mozliwoscia ogladania polskiej TV.;)

No gratuluję, spotkałeś po raz pierwszy Polkę urodzoną w USA zafascynowaną językiem polskim, Polską, polską telewizją oraz polskimi znakami dyaktytycznymi B)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...