Skocz do zawartości

Mirvaso Kupno Żelu Leczniczego


poppe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Choruję od lat młodzieńczych na trądzik rózowaty. Od września tego roku w USA został dopuszczony do sprzedaży żel o nazwie Mirvaso (mirvaso.com), dzięki któremu ludzie z trądzikiem różowatym, mogą normalnie żyć. W Polsce ten żel nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie dostępny, najprawdopodoniej dopiero, mógł by być sprzedawany w Polsce w przyszłym roku (w połowie), więc kupe czasu. W USA z tą chorobę boryka się masa ludzi.

Żel kosztuje 50 dolarów jeżeli osoba ma ubezpieczenie, bez tego to koszt, aż 200 dolarów. Na żel trzeba mieć receptę od dermatologa, lekarza rodzinnego czy internisty (nie wiem jak się nazywają lekarze 1 kontaktu w USA). Dzięki recepcie i ubezpieczeniu (niebieski krzyż?) można żel nabyć w aptece w USA za te 50$. Moje pytanie brzmi, czy jest ktoś tak miły i uprzejmy, że jest wstanie załatwić taką receptę, wykupić dla mnie ten żel w USA i przesłać go do mnie do Polski? Wszystkie koszta pokrywam, wpłacam np. poprzez PayPal, do tego dopłacam "za fatygę", wszystko jest do uzgodnienia. (a być może ktoś będzie wracał na dniach z USA i może taki żel przywieść do Polski?). Bardzo bym prosił o pomoc, dzięki temu, wreszcie poczuje się normalnie, zaczne normalnie funkcjonować. Jak ktoś może pomóc, niech da odzew w tym temacie, będe dozgonnie wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...