Skocz do zawartości

PŁYTKI MP3 na granicy!


Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mialem zadnych problemow z powodu przewozu plyt mp3. co prawda tez sie obawialem i nie bralem nawet pudelek tylko wlozylem je wszystkie do pokrowca na odtwarzacz mp3, ale nikt sie nawet nie przyczepil. Moj kumpel, ktory lecial ze mna, wiozl normalnie plyty w opakowaniach w bagazu podrecznym i tez nikt sie nawet nie zapytal. Mysle ze nie powinno byc z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem zadnych problemow z powodu przewozu plyt mp3. co prawda tez sie obawialem i nie bralem nawet pudelek tylko wlozylem je wszystkie do pokrowca na odtwarzacz mp3, ale nikt sie nawet nie przyczepil. Moj kumpel, ktory lecial ze mna, wiozl normalnie plyty w opakowaniach w bagazu podrecznym i tez nikt sie nawet nie zapytal. Mysle ze nie powinno byc z tym problemu.

a byliscie kontrolowani przez celnikow po wyladowaniu w usa?? :) bo jak nie, to nikt nie mial prawa wam nic powiedziec o tych CD ;-)

celnikow tez to specjalnie nie obchodzi. jezeli sa to po prostu "czyste" plyty (tzn takie zwykle CD-R), to nikt sie nie przyczepi - a to dlatego, ze nikt nie bedzie sprawdzal ich zawartosci.... - na nich moze byc wszystko - np twoja praca magisterska.... albo zdjecia z domu, ktore chcesz pokazac ciotce...... albo film z ostatnich wakacji... ;-) oni sie nie bawia w sprawdzanie co jest na plytach, bo nie maja na to czasu... i ochoty.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem ci jedno ja mialem sytuacje lecac do usa ze wzialem dla siostry sporo plytek z programami sciagnietymi z internetu i to jeszcze z crackami pobawialem sie dopiero w wmomencie jak wzieli mnie na kontrole osobista pozniej sie po prostu spytalem dlaczego tak ze mna postapiono odpowiedz byla krotka za ciezki i za duzy bagaz jak na 3 miesiace pobytu hmmm zdziwilo mnie to ale spox usmialem sie jak i sam celnik powiedzial welcome in usa a co do plytek to pytal sie co jest na nich zreszta wsio bylo podpisane bo wiozlem ich z 30 wiec sadze ze nie powinienes miec problemow z plytkami z mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...