Skocz do zawartości

Opłata Sofort!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

własnie wypełniłam wnioski: mój, męża i dzieci. Teraz rozglądam się za opłatą. z tego co wyczytałam mogę to zrobic w Banku Pocztowym lub przez tzw SOFORT.Jesli chodzi o Bank Pocztowy to próbowałam wydrukować blankiet ze strony ambasady, ale wychodzą mi jakies dziwne rzeczy:( Nie ma jakiegoś konkretnego blankietu... Jesli chodzi o SOFORT to sprawdziłam i mój bank (PKO iPKO) ma niby taką możliwośc...ale nie mam pojęcia co dalej! Gdzie mam wejść? i w jaki sposób dokonac wpłaty? Jesli ktos juz płacił przez SOFORT (najlepiej w PKO) - błagam o wskazóki.

Pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeczytalem i zrozumialem :)

masz na samym dole wizy oraz ilosc osob,,wybierasz ilosc osob 4 ,,potem Cie przekierewuje strona na podanie danych z paszportu i idziesz dalej z oplata :)


to znajdz i na dole zobacz wiza B

Rodzaje wiz i opłat za rozpatrzenie wniosku – według kategorii wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam,

chciałam dokonac opłaty za wniosek przez system SOFORT, po przekierowaniu mnie na strone gdzie powinnam wpisac numer paszportu i po wpisaniu numeru paszportu pojawia mi się komunikat po angielsku:

"Not enough details provided".

O jaki numer paszportu chodzi (ten który jest wybity na prawie każdej stronie, czy inny) i dlaczego otrzymuje taki komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Idź na pocztę, nie rób przelewu SOFORTEM. Teoretycznie z nim wszystko ok, ale czy praktycznie podajesz komuś obcemu swój login i hasło do banku??

(na tym SOFORT polega).

Nie warto ryzykować moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...