Skocz do zawartości

Pomógłby Mi Ktoś Wkońcu ?


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem w temacie o wizach turystycznych ale jakos nikt mi nie odpisal , nie wiem czemu tak jest ale moze ktos mi teraz pomoze.

krok 4 wizy mowi o jakims wypelnianiu i logowaniu sie na stronie.doszedlem do wpisywania numeru unikalnego po czym wyskoczyl mi komunikat do wydrukowania jakiegos forumularza tam jest moje imie nazwisko id i numer pszportu.Mam to wydrukowac i wziac do konsulatu ??

2)w jaki posob mam sie umowic na spotkanie jezeli dzwoniac po numery podane na glownych stronach konsulatow wlacza sie automatyczna sekretarka i nie idzie sie z nmi doagadac

z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To może najpierw zdecyduj się, czy chcesz się umówić na spotkanie w ambasadzie/konsulacie przez stronę internetową, czy dzwoniąc na +48 22 3071361.

Swoją droga pod jaki numer dzwonisz, że odpowiada Ci automatyczna sekretarka?

A krok 4 jest powiązany z krokiem 5, gdzie jest wyraźnie napisane, co należy ze sobą zabrać do ambasady/konsulatu.

Należy zabrać ze sobą: Ambasady Stanów Zjednoczonych, wydruk potwierdzenia daty umówionej rozmowy, wydruk strony potwierdzającej złożenie formularza DS-160, zdjęcie wykonane w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ważny paszport i poprzednie paszporty oraz, potwierdzenie dokonania opłaty wizowej, dodatkowe dokumenty zgodne z kategorią wizową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wszystko jest tak pomotane ze nie wiadomo o co chodzi a dodzwonienie sie do nich nie jest mozliwe .Na stronie mam to wypelnione ( kiedys tego nie wiec jest to dla mnie troche dziwne ) dlatego sie zdziwilem,po wypelnieniu tego nawet nie wyskoczyl mi zaden termin spotkania etc.

pod numer jaki dzwonilem XXXXX razy to :+48 22 307 1361

PS: Z tego co piszesz to nie musze tego wypelnmiac tylko moge umowic sie telefonicznie dzwoniac pod wskazany przez Ciebie numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html

Sposób ubiegania się o wizę został zmieniony w zeszłym roku.

I tak samo nie dostarczają paszportów do domu, a trzeba po nie pojechać do wybranego przez siebie punktu odbioru TNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czyli wystarczy teraz zadzwonic tak ?? ( ds 160 wypelniony kwit z banku jest wazny paspzort itp ) tylko gdy sie zalogowalem tam i wypelnilem wszystko to na koncu byl taki druk z moim id imieniem i nazwiskiem i jakims kodem pocztowym -do czego to sluzy ?? ( chodzi mi o to logowanie na ustraveldocs i to wyskakuje na samym koncu gdy juz sie wszystko wypelni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe bo nigdzie nie widze aby pokazywalo mi termin mojej wizyty w ambasadzie,w ostatnim polu gdzie wpisuje sie numer potwierdzenia z banku to gdy go wpiszesz dajesz next wyskakuje jakis kod kreskowy z moim imieniem id itp i to wszystko

Teraz gdy sie zalogowalem mialem przestawione wszystko zamiast wizy nie imigracyjnej to mialem imigracyjna zamiast konsualtu w krakowie mialem w warszawie i nie moge zaznaczyc teraz wizy B2 bo po prostu takiej tam nie ma w polu juz

1 slowem nie mam zamiaru sie denerwowac szukac latac zalatwiac i robic jakies uklony przed USA.2lata temu jak wyplenialem to ds 160 poszedlem na poczte dzwonilem i bylo OK a teraz wymyslaja a jak cos pytasz na infolinii to ci po chamsku odpowie ze ona nie jest poinformowana i dziekuje wiec ja sie pytam kto to ma do cholery wiedziec jak nie oni,chyba za cos place .Nie to nie laski mi nie robia a te 528 PLN ktore wlozylem moga sb wsadzic

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...