Skocz do zawartości

Pytanie Odnośnie Wizy Turystycznej B-2.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym turystycznie wyjechać do USA razem z żoną i 2 letnim dzieckiem. Chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda z wizą? Czy wizę muszę otrzymać oddzielnie ja, małżonka i dziecko? Czy przy składaniu wniosku muszę powiedzieć ile osób ma wyjechać? Pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

A ja mam pytanie takie : jeśli staje się razem po wizę rodzice, dziecko, znajomi - czyli niby taka gruba, to w przypadku odmowy każdy dostanie taką odmowę, czy może jest tak że wizy dostanie tylko połowa osob starajacych się - bo się kwalifikują a reszta nie?? Albo dostanie rodzic jeden i dziecko, a drugi nie bo się nie kwalifikuje? Jak wygładają wizy w przypadku starania się więcej niż jedenj osoby?

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Sly dzieki za odpowiedź

niby taka prosta sprawa, a nie wiadomo było jak jest w rzeczywistości, bardziej obstawiał bym za tym, że jak nikt to nikt i jak wszyscy to wszyscy dostaną.

Czy ktoś miał taki przypadek, ze stanęła grupa/rodzina i dostali tylko nieliczni wizy(nie wszyscy stający razem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...