Skocz do zawartości

Przeprowadzka Do Denver?


Dudda

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, vlade napisał:

tylko do Londynu maja loty, 

Teraz jest kilka innych miast -- ale fakt, malo. 

 

28 minut temu, vlade napisał:

bardzo często  kierowcy zajmują  lewy pas ruchu, mimo ze co mile są znaki typu ‚lewy pas tylko do wprzedzania’

A to ciekawe. Moze to sa turysci ktorych gory przestraszaja i zwalniaja nawet na lewym pasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 minut temu, katlia napisał:

 Teraz jest kilka innych miast -- ale fakt, malo.

United pokazuje tylko Londyn, na stronie lotniska jest jeszcze Monachium,  Frankfurt, Paryż i Zurych. Może jakiś Condor czy coś tam lata. 

A z tymi samochodami to serio,  w sumie o każdej porze roku, wiec raczej nie turyści. Taki zwyczaj pewnie, ale tez zagęszczenie znaków informujących o konieczności korzystania  z prawego pasa jest znacznie większe niż gdziekolwiek indziej, także pewnie nie ja pierwszy co to zauważył ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przewaznie jezdze na prawym bo nie mam ogromnego SUV, wiec pewnie nie zauwazylam, lol. Bede musiala poobserwowac. Co do lotniska, to byl dluzszy czas kiedy jedyne loty poza granice kraju byly do Meksyku. Wiec teraz jest ciut lepiej :) (Ten do Paryza to cos nowego - Icelandair) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vlade napisał:

 

A z tymi samochodami to serio,  w sumie o każdej porze roku, wiec raczej nie turyści. Taki zwyczaj pewnie, ale tez zagęszczenie znaków informujących o konieczności korzystania  z prawego pasa jest znacznie większe niż gdziekolwiek indziej, także pewnie nie ja pierwszy co to zauważył ;)

 

 

Z tym sie zgodzę. Jak jadę I25 to czasem się zastanawiam czy niektorzy sie przylepili do tego lewego pasa. Ludzie po prawej smigaja a na lewej stronie zawsze jakiś ślimak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy piszecie, ja póki co słyszałem jedynie, że na Florydzie ludzie dziwnie jeżdżą, ale wynika to z tego, że duży procent kierowców stanowią tam emeryci, aczkolwiek to tylko wiedza "na sucho" oparta o to co wyczytałem w necie :) Za to już niedługo wylatuję do Denver, zobaczymy jak nadużywanie lewego pasa wygląda w porównaniu do kierowców z Polski :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 24.05.2018 o 22:06, scarab napisał:

Ciekawe rzeczy piszecie, ja póki co słyszałem jedynie, że na Florydzie ludzie dziwnie jeżdżą, ale wynika to z tego, że duży procent kierowców stanowią tam emeryci, aczkolwiek to tylko wiedza "na sucho" oparta o to co wyczytałem w necie :) Za to już niedługo wylatuję do Denver, zobaczymy jak nadużywanie lewego pasa wygląda w porównaniu do kierowców z Polski :D  

W porównaniu do Polski nie jest tak źle. Byłam w Denver 2 tygodnie temu i jakoś nie rzuciło mi się w oczy to zjawisko, ale pewnie dlatego, że bardziej skupiona byłam na drodze i okolicach niż na tym jak inni jeżdżą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...