Skocz do zawartości

Notice Of Action 1 - Wciaz Nie Doszedl


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pisze w sprawie mojej siostry tym razem:) Ona i jej maz Amerykanin wzieli slub w Polsce i wyslali petycje o wize cr1 (I-130). Przebywaja w Polsce od lutego, petycje wyslali na poczatku wrzesnia. Dostali maila z informacja o numerze sprawy. 15 pazdniernika pojawila sie informacja online: "On October 15, 2013, we received this I130 IMMIGRANT PETITION FOR RELATIVE, FIANCE(E), OR ORPHAN, and mailed you a notice describing how we will process your case". Dotychczas jednak (ponad miesiac!) nie dostali NOA1.

Co doradzicie w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co piszesz oboje mieszkają teraz w Polsce i jeśli adres do korespondencji podali polski to listy czasami idą ok. miesiąca do połtora. Tak naprawdę nie ma co się martwić nawet jakby gdzieś zginął. Skoro dostali potwierdzenie e-mailem o przyjęciu I-130 i są w systemie USCIS tzn.

https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do to sprawa jest rozpatrywana i to jest najważniejsze.

NOA1 tak naprawdę nie jest póżniej do niczego potrzebny to tylko potwierdzenie dla Was, że wszystko przyjęto i dokonano opłaty. Lepiej by było mieć oczywiście takie potwierdzenie ale to nic strasznego jeszcze. Tak naprawdę powinny wpłynąć dwa takie dokumenty potwierdzające opłatę za I-130 i nadanie numeru. Póżniej jednak nigdzie ich nie muszą wykorzystywać jeśli wszystko jest OK.

Więc głowa do góry wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Hej,

mój mąż wysłał petycję 15 września i wciąż nie dostaliśmy noa1 (żaden mail ani sms nie przyszedł) i nie wiem czy mam się zacząć martwić... Na visajourney widziałam, że niektórzy dostawali powiadomienie po zazwyczaj 3 do 7 dni. Kiedy powinniśmy zareagować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mój mąż wysłał petycję 15 września i wciąż nie dostaliśmy noa1 (żaden mail ani sms nie przyszedł) i nie wiem czy mam się zacząć martwić... Na visajourney widziałam, że niektórzy dostawali powiadomienie po zazwyczaj 3 do 7 dni. Kiedy powinniśmy zareagować?

A wyslaliscie wraz z petycja forme G-1145?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mój mąż wysłał petycję 15 września i wciąż nie dostaliśmy noa1 (żaden mail ani sms nie przyszedł) i nie wiem czy mam się zacząć martwić... Na visajourney widziałam, że niektórzy dostawali powiadomienie po zazwyczaj 3 do 7 dni. Kiedy powinniśmy zareagować?

Check cashed ?

Ja ostatnio wysylalem N-400 to Phoenix Lockbox, poczta dostarczyla w piatek, we wtorek byly SMS/e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...