Skocz do zawartości

Wiza B-2 -Mogę Z Usa Polecieć Do Panamy I Kostaryki I Wrócić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Teraz ubiegam się o wizę turystyczną. Kupiłam bilet do NYC w ciemno na 3 miesiące. Przylatuję 13.01 do Newark NYC a 14 chcę już lecieć z LaGuardia -innego lotniska w NYC do Panamy i wrócić po 10 tygodniach lecąc już z Kostaryki, następnie spędzić tydzień-dwa w NYC i do Polski. Czy nie ma żadnego przepisu zakazującego takie wjazdy i wyjazdy na wizie turystycznej? Czy powinnam już przed rozmową z konsulem kpić też bilety do Panamy i powrotny z Kostaryki, abym była wiarygodna. Czy podając adres w formularzu wizowym gdzie się zatrzymam powinnam podać adres na te 2 ostatnie tygodnie z NYC czy adres hostelu w Panamie (13 styczna przylatuję pod wieczór, alot do Panamy jest rano, nie będę więc rezerwować hostelu na kilka godzin, bo spędzę je na lotnisku przemieszczając się)

Bardzo proszę Forumowice o szybką pomoc!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie Administratorze :)

Jeszcze jedno pytanie: czy we wniosku d-160 podaję jako czas pobytu w USA całe 86 dni (3 miesiące) czy czas realny, czyli powiedzmy 10 dni (licząc na zapas z tygodniowym zwiedzaniem NYC po powrocie z Am. Centralnej? Podałam 10 dni, ale jeszcze zwlekam z zatwierdzeniem wniosku, aby się upewnić.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...