Skocz do zawartości

Wiza Dla Małego Dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Chcialbym dowiedziec się jak wygląda sprawa z wiza dla małego dziecka. Moja córka ma w tej chwili 15 miesięcy. W marcu moja żona chciałby polecieć z Nią do usa do siostry. Ja i żona mamy wizy na 10 lat. Bylismy tam kilka razy i zawsze wracalismy na czas. Z tego co wiem nie musze chyba jechać z córka do ambasady. Wiem tylko ogólnikowo jak to wygląda. Jaka jest szansa że córka dostanie wizę? Ktoś może przerabiał ten temat i coś podpowie? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci poniżej 13tego roku życia, których rodzice mają wizy, dostają wizy bez problemu. Nie musisz nawet jechać do ambasady - wysyłasz paszport małej kurierem, po wypełnieniu wniosku na stronie i wniesieniu opłaty.

A jak to wygląda krok po kroku?

Wnoszę opłatę, wypełniam wniosek i wysyłam wniosek z paszportem i potwierdzeniem zapłaty i wszystko? Nie muszę nigdzie dzwonić umawiać się na spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku :)

www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-svc-visachild.asp

jak odpowiesz na infolinii na pytania to Ci powiedza co i jak :)

na tej stronie sa informacje dotyczace dzieci, ktorych rodzice maja juz wizy, ja mam nieco inny problem, co z dzieckiem ( 10 lat), ktorego matka nie starala sie nigdy o wize, w akcie urodzenia ojciec nie figuruje, a ja jako ciotka chcialabym go w czasie wakacji zabrac na dwa tygodnie do USA. Rozumiem, ze trzeba wypelnic formularz, uiscic oplate i wyslac paszport dziecka wraz z pisemna zgoda? Moze ktos mial juz podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...